Remont Hali Stulecia

W pierwszej połowie 2019 roku prowadzony będzie niezbędny i długo wyczekiwany remont Hali Stulecia. Głównym celem remontu jest wzmocnienie podłogi. Nowa podłoga pozwoli na organizowanie imprez wymagających znacznie większego niż dotychczas, obciążenia. Planowane jest także unowocześnienie systemu rolet, wentylacji i trybun. Zgodnie z planem obiekt powinien ponownie funkcjonować od września 2019 r.

W całym okresie prowadzenia prac remontowych w Hali Stulecia nie będą odbywały się imprezy, takie jak: targi, koncerty, wydarzenia sportowe.

Targi Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD nie odbędą się w 2019 r. w związku z remontem wnętrza Hali Stulecia.

Wiosenna edycja Targów Zdrowych Inspiracji nie odbędzie się w związku z remontem wnętrza Hali Stulecia. O jesiennym terminie Targów poinformujemy wkrótce.

ZAPRASZAMY DO WROCŁAWSKIEGO CENTRUM KONGRESOWEGO

W czasie remontu bez zmian funkcjonować będzie Wrocławskie Centrum Kongresowe należące do kompleksu Hali Stulecia. Sąsiadujący z Halą obiekt przejmie część planowanych imprez kulturalnych, konferencyjnych  oraz targowo-wystawienniczych. Zapraszamy organizatorów do skorzystania z pełnej oferty Wrocławskiego Centrum Kongresowego oraz wyjątkowo atrakcyjnych Terenów Zewnętrznych.

FUNKCJONOWANIE CENTRUM POZNAWCZEGO HALI STULECIA PODCZAS REMONTU

W styczniu i lutym 2019 roku także Centrum Poznawcze Hali Stulecia przenosi swoją aktywność, sklep z pamiątkami i kasy biletowe do budynku Wrocławskiego Centrum Kongresowego.  W czasie, w którym Hala nie będzie dostępna, dla turystów przygotowane będą inne możliwości poznania historii jedynego wrocławskiego obiektu UNESCO.