niezwykłości

WSN logo_kolor_POZIOM

 

Jako organizator Wrocławskich Spotkań NIEZWYKŁOŚCI informujemy, iż tegoroczna, wiosenna edycja wydarzenia została wstrzymana.

Zespół Hali Stulecia mając na uwadze niezwykle istotne sugestie zarówno samych Wystawców, jak i licznych sympatyków wydarzenia, postanowił odświeżyć formułę Spotkań NIEZWYKŁOŚCI, tak aby osiągnąć maksimum satysfakcji wszystkich uczestników imprezy. Połączenie dotychczasowej oferty NIEZWYKŁOŚCI i najnowszych  kierunków rozwoju  medycyny naturalnej , zdrowego trybu życia i troski o środowisko, jest swoistym wyzwaniem, jakie zdecydowaliśmy się podjąć. Wydarzenie, które odbywało się w Hali Stulecia od wielu lat, zdobyło licznych stałych sympatyków, dlatego kontynuowanie  jest dla nas jednym z priorytetów. Jednakże najnowsze trendy w branży jak i zmieniające się oczekiwania gości, pokazują konieczność opracowania istotnych zmian. Informacje o nowym terminie imprezy zostaną podane do publicznej wiadomości. Prosimy o śledzenie informacji na www.halastulecia.pl oraz na profilu Hali Stulecia na Facebooku . Za wszelkie ewentualne utrudnienia przepraszamy!

1917_HS_1080x1920

WROCŁAWSKIE SPOTKANIA NIEZWYKŁOŚCI

jesień 2016

Kolejna edycja Wrocławskich Spotkań NIEZWYKŁOŚCI odbędzie się w dniach od 23 do 25 września 2016 r. Wszystkich sympatyków tej niezwykłej, organizowanej od wielu lat imprezy, zapraszamy do kuluarów Hali Stulecia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY JESIEŃ 2016

REGULAMIN WROCŁAWSKICH SPOTKAŃ NIEZWYKŁOŚCI

PLAN WYKŁADÓW

HIPNOZA -ANDRZEJ KACZOROWSKI

LISTA WYSTAWCÓW

PLAN STOISK