Niezwykłości GONGI

<< WRÓĆ STRONY GŁÓWNEJ WYDARZENIA >>  ZOBACZ PLAN TARGÓW I WYSTAWCÓW

21 lutego (sobota) godz. 12.00- 13.00

WGLĄD W SIEBIE PRZY DŹWIĘKACH BĘBNÓW SZAMAŃSKICH

Pozwól sobie na odpłynięcie w siebie w poszukiwaniu…swej istoty. Zarezonuj w oczyszczającej, zasiewającej nowe jakości sesji, zasmakuj w rytmie, swoim pulsie, serca biciu. Pozwól by dźwięk, odbierany całym ciałem, odczuwany dogłębnie wibrował w ciele, w sercu wskazując na co potrzebujesz być uważna/ uważny. Wesprzyj się dźwiękami w   przywróceniu  wewnętrznej harmonii. Pozwól sobie na rozluźnienie, uwolnienie, odprężenie, nasycenie w nowe jakości. Podróż z dźwiękiem szamańskich bębnów pomaga osiągnąć stan głebokiego WGLĄDU W SIEBIE,  zrelaksowania, wpływa na uwolnienie blokad psychicznych i cielesnych, pomaga w przywracaniu naturalnej harmonii, powoduje wzmocnienie wewnętrznych sił, przyczynia się do zlikwidowania stresu, wspiera intuicję i kreatywność, zgodę na siebie.

BĘBNY SZAMAŃSKIE, BĘBEN OCEANICZNY, PRZESZKADZAJKI, ŚPIEW INTUICYJNY

21 lutego (sobota) godz. 14.00- 15.00

WIBROWANIE Z  DŹWIĘKAMI

Doświadcz wyciszającej, uzdrawiającej mocy dźwięków, odzyskaj energię życiową oraz spokój ducha, pozwól sobie na działanie  odprężających a równocześnie pogłębiających wgląd w siebie  niezwykłych dźwięków. To  cudowny,  doskonały sposób na zregenerowanie sił i wyciszenie się. Podążaj za sobą w  atmosferze rozluźnienia,  relaksu, rozpoznawania siebie i swych potrzeb pozwól sobie na czystą radość obcowania z uzdrawiającymi wibracjami. Zanurz się  w świat muzyki, obrazów, odczuć , doznań, wibracji, rezonansu, siebie i swoich reakcji. Wewnętrzna struktura, harmonia każdego człowieka, ukształtowana jest przez indywidualny dźwięk. Życie w zgodzie z samym sobą i z oczeniem jest źródłem pewności siebie, szczęścia, zdrowia. Taki człowiek może samodzielnie i kreatywnie kształtować własne życie.

GONGI, TANK DRUM, SANSULA, KIOSHI, DZWONKI, ŚPIEW INTUICYJNY


WIOLA OSTASIEWICZ – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (2002) oraz Studium Pedagogiki Niezależnej na Uniwersytecie Warszawskim (2011). Organizatorka autorskich artystycznych plenerów, happeningów, warsztatów, festiwali w wielu obszarach Sztuki. Starsza wrocławskiego Kręgu Kobiet MATECZNIK, współpracuje z Oneness – Ruchem Jedności, prowadzi indywidualne sesje z Bębnem Szamańskim i Szałwią, Uzdrawiającym Śpiewem, Dotykiem, Ceremonie i Rytuały Przejścia, pracuje metodą dwupunktu. Jej ulubioną formą śpiewu jest śpiew intuicyjny, który opiera się na improwizacji.