Usługi podstawowe

Nasze atuty

Profesjonalna Obsługa

Zespół pracowników Hali Stulecia zapewnia organizację i obsługę na najwyższym poziomie. Bogate doświadczenie oraz indywidualne podejście i zaangażowanie w przygotowywane wydarzenia, sprawia, że organizowane przedsięwzięcia są wyjątkowe i precyzyjnie dopracowane.

Prestiż

Kompleks Hali Stulecia stał się jednym z najbardziej pożądanych miejsc przez organizatorów największych wydarzeń o charakterze masowy. Odbywały się tu kongresy i konferencje związane z Europejskim Kongresem Kultury, Polską Prezydencją w UE, wizytą Jana Pawała II czy Dalajlamy we Wrocławiu, koncerty polskich i zagranicznych gwiazd sceny muzycznej, międzynarodowe imprezy sportowe, wystawiennicze, kulturalne i rozrywkowe. Hala Stulecia jest jedną z wizytówek Wrocławia na arenie międzynarodowej.

Wielofunkcyjna Przestrzeń

Kompleks Hali Stulecia daje możliwość organizowania mega widowisk o charakterze masowym, jak również kameralnych spotkań biznesowych. Dostępne powierzchnie dają możliwość dopasowania do potrzeb organizatorów.

Dogodna Lokalizacja

Hala Stulecia znajduje się na obszarze tzw. Wielkiej Wyspy pomiędzy kanałami Odry. Jest dobrze skomunikowana z centrum Wrocławia. W najbliższej okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, parking, galeria handlowa, ogród japoński i zoologiczny oraz wiele innych atrakcji.