Imprezy plenerowe

Kompleks Hali Stulecia daje również możliwość organizacji imprez plenerowych w niezwykle klimatycznej scenerii. Atutem tego miejsca jest jego położenie w Parku Szczytnickim, będącym jednym z najstarszych i najokazalszych parków miejskich w Europie. Organizatorzy mają do dyspozycji tereny zielone, zintegrowane z Wrocławskim Centrum Kongresowym, wykorzystujące wszystkie walory historycznego otoczenia. Tarasy: widokowy, kryty lub otwarty, to tylko niektóre z możliwych powierzchni na plenerowe przedsięwzięcia. Tereny przylegające bezpośrednio do sali wielofunkcyjnej i audytorium dają dodatkową szansę na przygotowanie spotkań na wolnym powietrzu, wystaw i przyjęć. Unikatowość tego miejsca podkreśla zabytkowa Pergola i znajdująca się w samym jej sercu, największa w Polsce, Fontanna Multimedialna. Istnieje możliwość przygotowania specjalnego wodnego show na indywidualne zamówienie klienta.
HS_baner_oferta-WCK 2

Otwarty Taras Widokowy

Specjalnie wydzielona przestrzeń na dachu Wrocławskiego Centrum Kongresowego z ekskluzywnym widokiem na Halę Stulecia, Iglicę, Pawilon Czterech Kopuł oraz Pergolę. Jest to najlepszy punkt widokowy na wrocławską fontannę multimedialną.

Plac pod Iglicą

Plac wokół Iglicy to minimum 2800 m2 powierzchni do zagospodarowania przez organizatorów. Idealnie nadaje się do przygotowania stoisk pod targi, wystawy, gastronomii itp.

Pergola i Tereny Zewnętrzne

Do zabytkowej pergoli składającej się z 750 kolumn przylega plac mierzący blisko 4000 m2, okalający największa w Polsce fontannę multimedialną.

Skontaktuj się z nami