Garderoby

Kompleks Hali Stulecia oferuje szereg pomieszczeń przeznaczonych specjalnie dla naszych gości przygotowujących się do koncertów, meczów czy innych wystąpień. Garderoby stanowią łącznie przestrzeń o obszarze 684 m2 a ich zróżnicowany kształt zapewnia szeroki wybór dopasowany do potrzeb Gwiazd. Rozmieszczenie pokojów gwarantuje naszym gościom bezpieczeństwo, komfort i atmosferę skupienia. Istnieje możliwość doposażenia każdej garderoby na specjalne życzenie.

Plansza informacyjna poziom -1

Plansza informacyjna poziom 0

Plansza informacyjna poziom 1

Sale konferencyjne A-D

Sale konferencyjne A, B, C i D usytuowane są na poziomie -1, po dwie w obu skrzydłach budynku. Sale te mają dostęp do światła dziennego, jak również możliwość zaciemnienia podczas prezentacji. Każda z nich jest wyposażona w profesjonalny projektor, wysuwany ekran projekcyjny, konsolę dla prelegentów i profesjonalne nagłośnienie konferencyjne. Doskonale sprawdzają się jako powierzchnie do organizowanych sesji równoległych i wykładów, jak również na indywidualne szkolenia, sesje plakatowe czy spotkania biznesowe. Możliwość połączenia dwóch sal w jedną o łącznej powierzchni 339 m² jest ich dodatkowym atutem.

Audytorium

Sala audytoryjna

Przeszklona z obu stron, nowoczesna i przestronna sala audytoryjna, z fotelami w układzie amfiteatralnym na 990 osób. Wyposażona jest w profesjonalny system oświetlenia konferencyjnego, system nagłaśniający, projektor, ekran o maksymalnej powierzchni 24 m² oraz kotary – niezbędne przy konieczności całkowitego zaciemnienia pomieszczenia. W Sali zapewniono również osobne pomieszczenie dla reżysera światła i dźwięku oraz garderobę dla artystów lub prelegentów. Różne warianty oświetlenia – od konferencyjnego po sceniczne – a także stała scena, pozwalają na zorganizowanie w audytorium zarówno obrad i wykładów, jak i imprez o artystycznym charakterze na najwyższym poziomie.

 

Sala wielofunkcyjna

Sala wielofunkcyjna jest przeszkloną, wyjątkową przestrzenią o powierzchni 694 m², z możliwością całkowitego zaciemnienia w trakcie prezentacji czy projekcji. Płaska podłoga pozwala na ustawienie stołów i krzeseł w układzie teatralnym, szkolnym lub kształcie podkowy czy kwadratu. Istnieje możliwość podzielenia sali na dwie części przy użyciu kotary. Profesjonalne wyposażenie oświetleniowe i nagłaśniające, dwa najwyższej jakości projektory, dwa ekrany – to tylko niektóre atuty pozwalające na dowolność aranżacji ściśle według potrzeb klienta. Sala wielofunkcyjna sprawdza się również jako przestrzeń wystawiennicza czy sala bankietowa, gdyż ma osobne i bezpośrednie przejście do zaplecza cateringowego. Usytuowana jest na przeciwległym końcu obiektu do audytorium i ma podobną kubaturę. Z okien roztacza się widok na zabytkową pergolę, Wrocławską Fontannę Multimedialną oraz najstarszy we Wrocławiu Park Szczytnicki.

 

 

Taras widokowy

Taras widokowy to wyjątkowa powierzchnia 347 m2 w kształcie litery „T” na dachu Wrocławskiego Centrum Kongresowego. Idealna przestrzeń, z której rozciąga się wyjątkowo malowniczy widok na zabytkową pergolę, Park Szczytnicki oraz największą w Polsce fontannę multimedialną. W luksusowej przestrzeni istnieje możliwość zorganizowania kameralnego spotkania z poczęstunkiem dla wybranej grupy gości, niepowtarzalnej konferencji prasowej, przerwę kawową podczas konferencji, a nawet ceremonię ślubną.

 

Sala spotkań A-D

Na piętrze Wrocławskiego Centrum Kongresowego (Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej) znajdują się cztery mniejsze pokoje, doskonałe jako miejsca kameralnych spotkań o charakterze biznesowym. Można ustawić w nich jeden duży stół na 10 osób, zorganizować szkolenie i prezentację z ustawieniem szkolnym lub teatralnym dla 20 uczestników jednocześnie. To idealna, wyizolowana przestrzeń na tymczasowe biura dla organizatorów wydarzenia i spotkania w małym gronie. Istnieje również możliwość połączenia dwóch sal w jedną, zwiększając tym samym ich powierzchnię do 57 m².

VIP

VIP

Wydzielona przestrzeń VIP została stworzona na potrzeby przyjęcia specjalnych gości. Pokój o powierzchni 50 m² mieści się na piętrze obiektu, w bezpośrednim sąsiedztwie tarasu widokowego. Pomieszczenie zaaranżowano tak, aby umożliwić gościom zarówno spotkanie przy stole konferencyjnym z niezbędnym wyposażeniem multimedialnym, jak i odpoczynek w części relaksacyjnej z wygodnymi sofami. Pokój VIP posiada własne zaplecze socjalne, aby ułatwić organizację obsługi cateringowej. Winda z wejściem od zewnątrz budynku prowadzi bezpośrednio na piętro, co umożliwia wprowadzenie ważnych osobistości, bez konieczności kontaktu z innymi uczestnikami przebywającymi w tym samym czasie na terenie obiektu.

 

Wnęki półokrągłe

Przedłużeniem płyty głównej są dwie półokrągłe wnęki znajdujące się po obu jej stronach. Powierzchnia każdej z nich to 600 m². Nad nimi rozciągają się balkony. Wnęki mogą być wykorzystane jako przestrzeń kongresowa, wystawiennicza lub widownia dla 512 osób po każdej stronie. Oddzielone zabudową lub kotarą stają się odrębnymi, samodzielnymi salami, miejscem na sesje plakatowe lub przestrzeniami cateringowymi.

Sala Cesarska

Sala Cesarska znajduje się nad wejściem głównym do Hali Stulecia. Jest owalnym pomieszczeniem z balkonem, widokiem na Iglicę oraz bezpośrednim wyjściem na widownię Hali. To idealna przestrzeń dla gości specjalnych, w której można zorganizować zasiadany bankiet dla 120 osób. Wykorzystywana jest na rozmaite wykłady, prezentacje i szkolenia. Często służy też jako strefa VIP podczas koncertów, konferencji lub imprez targowych.