ZIMA NA PERGOLI WEEKEND 30-31 stycznia

29 stycznia 2016

Przed nami kolejny weekend pełen atrakcji.

W  najbliższą sobotę i niedzielę  lodowisko będzie czynne w godzinach 9.00 -22.00 / przerwy na czyszczenie lodu w  godz. 13.00-14.00, 16.00-17.00 i 19.00- 20.00/.   Jeśli nie macie Państwo własnego sprzętu , łyżwy i kaski można wypożyczyć na miejscu za drobną opłatą. Przypominamy o konieczności wpłacenia zwrotnej kaucji .W sobotę w godzinach 11-13 rekreacyjno-sportowe zajęcia prowadzić będą trenerzy osiedlowi – przeprowadzą rozgrzewkę oraz zaproponują gry i zabawy na lodzie. Planowane jest rozegranie turnieju  mini unihokeja  /mecz pomiędzy dwoma dwuosobowymi drużynami/.

Do udziału w konkursie na najlepszy GIF/ film , zdjęcie / zaprasza w ramach akcji „Witalnego Nowego Roku”  producent wody mineralnej „Nałęczowianka” .

Jeśli ktoś z Państwa   jest zainteresowany The World Games 2017, Organizatorzy imprezy  chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące  aktualnego stanu  przygotowań .

W niedzielę wraz ze Szkołą Cosinus zapraszamy do skorzystania z porad kosmetycznych  oraz do udziału w pokazach nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających .

Na osoby, które skorzystają z z konsultacji u profesjonalistów  kosmetologii czekają dodatkowe niespodzianki .

Wszystkie wydarzenia weekendu relacjonować będzie RADIO ZET GOLD .

Serdecznie zapraszamy !