TARGI KAMIEŃ – ZMIANA TERMINU

1 września 2016

 

 

1921_HS_Kamien_www_851x315

 

Szanowni Państwo,

w  trosce o pozytywny przebieg wydarzenia, mając na uwadze dobro interesów naszych kontrahentów, podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu Targów Branży Kamieniarskiej KAMIEŃ, zaplanowanych w dniach 24–26 listopada br. Wydarzenie odbędzie się w terminie od 24 do 26 marca 2017 roku pod nazwą Targi Branży Budowlanej i Kamieniarskiej TARBUD.

Powyższa decyzja jest odpowiedzią na liczne sugestie naszych klientów oraz coraz wyraźniej rysujące się tendencje wzajemnego przenikania się branż kamieniarskiej i budowlanej na płaszczyźnie biznesowej. Połączenie targów KAMIEŃ i TARBUD niewątpliwie powiększy forum zarówno wystawców jak i odwiedzających, a tym samym stanie się wyjątkowo obszerną i unikatową platformą spotkań handlowych w Polsce. Nowa formuła wydarzenia targowego skupiać się będzie przede wszystkim na stworzeniu okazji do nawiązania nowych i zacieśniania istniejących kontaktów handlowych, nakierowanych ściśle na współpracę branżową. Uzupełnienie programu targów licznymi wykładami i prelekcjami ekspertów i specjalistów gwarantować będzie wysoki poziom merytoryczny wydarzenia.

Chcielibyśmy  jednocześnie zapewnić, że wystawcy, którzy zgłosili chęć udziału w targach KAMIEŃ 2016
i zdecydują się wziąć udział w wiosennych Targach Branży Budowlanej i Kamieniarskiej TARBUD, otrzymają dodatkowy rabat w wysokości 5% wartości zamówienia, zaś pozostałe, uzgodnione już warunki oferty, pozostają bez zmian.

Wierzymy, że szczegółowa analiza aktualnych trendów w biznesie, starannie przemyślana koncepcja Targów Branży Budowlanej i Kamieniarskiej TARBUD 2017, jak również długoletnie doświadczenie zespołu Hali Stulecia w organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń, przyczynią się do zadowolenia wystawców i przyniosą niezliczone korzyści biznesowe. W imieniu wszystkich zaangażowanych w pracę nad Targami KAMIEŃ 2016 przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z przesunięcia terminu wydarzenia.