ROZPOCZĘCIE SEZONU PLENEROWYCH IMPREZ W KOMPLEKSIE HALI STULECIA

26 kwietnia 2019

ROZPOCZĘCIE SEZONU PLENEROWYCH IMPREZ
W KOMPLEKSIE HALI STULECIA

 

Zbliża się początek maja, a wraz z nim rozpoczęcie sezonu imprez plenerowych w kompleksie Hali Stulecia. Z tej okazji już tradycyjnie przy Pergoli odbędzie się 3-Majówka, czyli coroczne muzyczne wydarzenie inicjujące okres letnich festiwali. Po zakończeniu koncertów uruchomiona zostanie ciesząca się niesłabnącą popularnością Wrocławska Fontanna Multimedialna – pokazy dzienne i wieczorne oglądać będzie można od 6 maja.

 Pokazy Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej

Od czasu uroczystego otwarcia 4 czerwca 2009 r. Wrocławska Fontanna Multimedialna stała się jedną z najchętniej odwiedzanych atrakcji turystycznych w naszym mieście. Wyposażona w ponad 300 dysz wodnych fontanna wyrzuca strumienie wody nawet na kilkadziesiąt metrów w górę, co w połączeniu ze starannie dobraną ścieżką dźwiękową, efektami świetlnymi i projekcjami video gwarantuje niesamowite wrażenia.

 

Pierwsze pokazy będzie można zobaczyć w poniedziałek 6 maja. Tak jak w latach ubiegłych we wszystkie dni tygodnia oglądać można będzie pokazy dzienne i wieczorne (o każdej pełnej godzinie od 10:00 do 21:00 z ostatnim pokazem o godz. 21:40) a w piątki i soboty wyświetlane będą dodatkowo pokazy specjalne. W sezonie 2019 pierwszy pokaz specjalny, pt. „Marzenia”, wyświetlony zostanie o godz. 22:00 w piątek 10 maja. Pełny i na bieżąco uaktualniany harmonogram pokazów dziennych, wieczornych i specjalnych dostępny jest na stronie: www.halastulecia.pl/zwiedzanie/fontanna. Przypominamy, że  wszystkie pokazy fontanny nie są biletowane i podziwianie wodnego show z poziomu Pergoli jest bezpłatne.

* Wrocławska Fontanna Multimedialna w sezonie (od 6 maja do końca października ) jest czynna w godzinach 10:00-22:00. Pokazy specjalne prezentowane są w piątki i soboty, zgodnie z harmonogramem. WP Hala Ludowa Sp. z o.o. nie odpowiada za informacje umieszczane na stronach internetowych innych niż www.halastulecia.pl oraz www.wroclawskafontanna.pl. 

 Uwaga na ograniczenia w dostępie do Pergoli i Hali Stulecia!

W związku z organizacją przy Pergoli dużego wydarzenia plenerowego, jakim jest Festiwal 3-Majówka, w dniach 1, 2 i 3 maja plac wokół Wrocławskiej Fontanny multimedialnej zostanie ogrodzony a wstęp możliwy będzie jedynie za okazaniem biletu. Na trzech scenach zagrają m.in. Nosowska, Łąki Łan, Kult, The Dumplings, Coma, Gooral i inni. Organizatorzy zapraszają również na Silent Disco oraz Majówkowe Kino Nocne

(więcej na: www.3-majowka.pl ). 

W czasie trwania festiwalu na odbywającą się w kuluarach Hali Stulecia Wystawę Space Adventure dostać się będzie można nie wejściem głównym, a tym oznaczonym symbolem C9, znajdującym się od strony parkingu.

 

 W majówkowy weekend w pobliżu Pergoli otwarty zostanie również FunPark przy Hali Stulecia. To wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi, gdzie najmłodsi wyhasają się w parku dmuchańców, a rodzice zrelaksują w Strefie Chillout .

(szczegółowe informacje: www.funparkprzyhalistulecia.pl).

 

 

 

ŻYCZYMY PAŃSTWU SŁONECZNEJ MAJÓWKI

W KOMPLEKSIE HALI STULECIA !