Ograniczony dostęp do Pergoli w dniu koncertu „Męskie Granie 2015”

8 lipca 2015

W związku z przygotowaniami do koncertu „Męskie Granie 2015” w dniach 10, 11 i 12 lipca 2015 (piątek, sobota, niedziela), dostęp do Pergoli przy Hali Stulecia będzie ograniczony. W tych dniach nieczynna będzie również „mała fontanna”. Sobotni pokaz Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej zostaje odwołany.

11 lipca br. na wrocławskiej Pergoli przy Hali Stulecia odbędzie się długo wyczekiwany koncert plenerowy „Męskie Granie”. Po pierwszej edycji w Krakowie przyszedł czas na Wrocław.

Utrudnienia

Tak duża impreza masowa wymaga czasochłonnych przygotowań technicznych związanych z budową infrastruktury koncertowej. Właśnie dlatego organizatorzy, dla bezpieczeństwa wszystkich spacerowiczów, w piątek 10 lipca, w sobotę, 11 lipca oraz niedzielę 12 lipca, tymczasowo ogrodzą strefę przy Wrocławskiej Fontannie Multimedialnej. 11 lipca wstęp na Pergolę będzie możliwy wyłącznie po okazaniu biletu na koncert „Męskie Granie 2015”.

Zamiast wypoczynku na Pergoli – zwiedzanie Hali Stulecia i wystawy „Dzień dobry Marilyn”.

W najbliższy weekend nie będzie można zatem swobodnie wypoczywać przy Fontannie Multimedialnej i na Pergoli, odwołany zostaje również sobotni pokaz specjalny, nieczynne będzie letnie kino plenerowe. Aby zrekompensować utrudnienia, w niedzielę odbędą się są dwa pokazy Fontanny – Katedra Demokracji oraz Dzień dobry Marilyn. Utrudnienia mogą potrwać do niedzieli 12 lipca do godz. 15.00.

Wszystkich gości, którzy w tych dniach chcieliby spędzić czas na terenach zielonych na Pergoli, przepraszamy za niedogodności i zapraszamy do zwiedzania Hali Stulecia (wejście D3) oraz odwiedzin bezpłatnej wystawy „Dzień dobry Marilyn. Ikony Hollywood w obiektywie Miltona H. Greene’a”

Więcej informacji na: http://halastulecia.pl/zmiany-na-pergoli/
http://centrumpoznawcze.pl/
http://halastulecia.pl/marilyn-monroe/