Ograniczenia w dostępie do Pergoli

24 kwietnia 2017

 

HS_mapka_2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W związku z przygotowaniami do koncertu „Męskie Granie 2017” w dniach 14-15 lipca  (piątek, sobota), dostęp do Pergoli przy Hali Stulecia będzie ograniczony. W tych dniach nieczynna będzie również „mała fontanna”. Sobotni pokaz Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej zostaje odwołany.

Tak duża impreza masowa  jaką jest koncert Męskie Granie wymaga czasochłonnych przygotowań technicznych związanych z budową infrastruktury koncertowej. Właśnie dlatego organizatorzy, dla bezpieczeństwa wszystkich spacerowiczów, w piątek 14 lipca oraz, w dniu koncertu 15 lipca, tymczasowo ogrodzą strefę przy Wrocławskiej Fontannie Multimedialnej. W sobotę wstęp na Pergolę będzie możliwy wyłącznie po okazaniu biletu na koncert „Męskie Granie 2017”.

W piątek 14 lipca pokaz specjalny Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej pt. Katedra Demokracji, zaplanowany na godz. 22:00 odbędzie się zgodnie z harmonogramem. Wejście i wyjście na teren Pergoli będzie możliwe tylko od strony Sali Wielofunkcyjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego.

W dniu koncertu, tj. w sobotę 15 lipca fontanna będzie działać bez dźwięku, odwołany zostaje również wieczorny pokaz specjalny.

Wszystkich gości, którzy w tych  dniach  chcieliby spędzić czas na terenach zielonych na Pergoli, przepraszamy za niedogodności i zapraszamy do zwiedzania Hali Stulecia (wejście D3) oraz wystawy Panorama Plastyczna Dawnego Lwowa (wejście C3) .

Więcej informacji na www.halastulecia.pl