LATO NA PERGOLI – program weekendu 8-10 lipca

4 lipca 2016

Pierwszy weekend Lata na Pergoli zapowiada się wyjątkowo interesująco :

PIĄTEK, 8 LIPCA

22.20

PLENEROWE KINO LETNIE – Most szpiegów /2015/ thriller szpiegowski w reżyserii Stevena Spielberga.

SOBOTA 9 LIPCA

12.00- 21.00

Festiwal Food Trucków na Placu pod Iglicą Mood4Food

www.halastulecia.pl/mood4food/ 

1951_HS_M4F-lipiec_572x378 ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

12.15 

JOGA – zajęcia  prowadzone przez  trenerów szkoły jogi  NAMASTE  wśród ćwiczących rozlosowany zostanie  bezpłatny karnet na warsztaty w Szkole Namaste natomiast pozostali uczestnicy zajęć mają szansę na 20 % rabat przy zakupie karnetu.                Joga – powrót do naturalności. Na praktykę w naszej szkole zapraszamy wszystkich, którzy czują wewnętrzną tęsknotę za naturalnością, autentycznością i głębią życia. Proponujemy Wam wejście na ścieżkę, na której wspólnie będziemy uczyć się, jak zadbać o swoje ciało i ducha i być w pełnym uważnym kontakcie ze swoim wnętrzem na co dzień. Wszyscy uczestnicy naszych zajęć są traktowani indywidualnie, gdyż każdy z osobna jest istotą jedyną w swoim rodzaju i całkowicie niepowtarzalną. Pomagamy ćwiczyć w taki sposób, aby nauczyć się szanować granice własnego ciała, jak również przekraczać je i stawiać sobie coraz większe wyzwania. Zależy nam, aby uczestnicy wychodzili z zajęć pewni, iż zrobili coś dla siebie, że dokonali czegoś ważnego, że udało im się przekroczyć swoją granicę oraz by czuli się ożywieni i jednocześnie pełni wewnętrznego spokoju.

www.joganamaste.pl/index.php ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

15.30- 15.50

Mini lekcja bachaty ze szkołą tańca  NO LIMITS  „Zapraszamy Państwa na mini lekcję jednego z naszych tańców, gwarantujemy wspaniałą taneczną przygodę. Dla niektórych może to być początek parkietowych sukcesów!”

 

16.20  Pokaz  tańca instruktorów Szkoły NO LIMITS     

ulotka

 

 

„Szkoła Tańca No Limits posiada w swojej ofercie różne rodzaje tańca – zaczynając od standardowego tańca użytkowego, kończąc na zmysłowej bachacie czy kizombie. …ale to nie wszystko! Szkoła Tańca No Limits oferuje również zajęcia solo takie jak Lady Styling, Burleska, Pole Dance dla kobiet czy Trening siłowy dla mężczyzn. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.nolimits.art.pl oraz u dziewcząt  z No Limits, które będą obecne podczas sobotniego wydarzenia :)”

 

 

 

 

 

 

 

 

NIEDZIELA ,10 LIPCA

12.00- 20.00

Festiwal Food Trucków na Placu pod Iglicą Mood4Food: www.halastulecia.pl/mood4food/  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

12.00- 14.00

 Porady dietetyka w ramach akcji „Miasto w Formie” realizowanej przez  WCRS   ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

12.00 -14.00

Zajęcia dla dorosłych zorganizuje Wrocławska Szkoła COSINUS. Prowadzący  zapraszają do specjalnego namiotu , w którym na dzieci będą czekać malowanki na papierze i na dziecięcych buziach ,a  na dorosłych  pokazy   ratownictwa medycznego, podczas których będzie można otrzymać certyfikat poświadczający przeszkolenie  w tym zakresie.   http://www.cosinus.pl/wroclaw/

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

14.00-16.00

Fitness na Pergoli z Miastem w Formie – kolejna odsłona akcji – zajęcia fitness na świeżym powietrzu. temat zajęć: jędrna pupa oraz cardio, ćwiczenia na brzuch i stretching.

fitness_pergola_2016-01 (1)

więcej  o treningach na Pergoli 

 

Dodatkowo: 9-10 lipca  czynna będzie STREFA ZABAW DLA DZIECI, a w niej szereg atrakcji : dmuchane zamki , kule wodne , eurobangi i wiele innych / strefa płatna /

LATO NA PERGOLI – PROGRAM WEEKENDU 8-10 LIPCA