DOJAZD KIBICÓW NA MECZE SIATKARSKIE

26 sierpnia 2014

Szanowni Kibice!

W związku z organizowanymi w dniach 31 sierpnia – 14 września br., we Wrocławiu FIVB Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn 2014  pragniemy przypomnieć wszystkim kibicom oraz osobom zamieszkującym okolice Hali Stulecia, że obsługę komunikacyjną w tym rejonie zapewniają tramwaje linii 2 i 10 a także autobusy linii 115145146 i 701 i specjalnie uruchomione dodatkowe linie T4 A1.

Kibice udający się na rozgrywki w Hali Stulecia z centrum miasta (z przystanku przy Galerii Dominikańskiej) mają możliwość dojazdu tramwajami linii 2 i 10. Dodatkowo z rejonu Dworca Głównego PKP dojazd do Hali Stulecia zapewniają autobusy linii 145 i 146 oraz wspomniany tramwaj linii 2.

Kibice udający się z innych części miasta powinni podróżować komunikacją tramwajową lub autobusową do Ronda Reagana gdzie po dokonaniu przesiadki na wyspie centralnej ww. ronda można kontynuować podróż autobusami linii 115145146 i 701. Specjalna linia autobusowa A1 będzie kursowała w dni meczowe z przystanku Galeria Dominikańska na przystanek Hala Stulecia, linia tramwajowaT4 z przystanku Rynek do przystanku ZOO.

Bilety są do nabycia w każdym pojeździe komunikacji publicznej w automacie (płatność wyłącznie kartą płatniczą) lub w stacjonarnych automatach biletowych zlokalizowanych w głównych punktach miasta. Dodatkowo dla osób podróżujących samochodami otwarty zostanie specjalnie przygotowany do tego celu parking na Polach Marsowych (wjazd od ulicy A. Mickiewicza), jednak ze względu na możliwe utrudnienia komunikacyjne zalecane jest korzystanie z komunikacji miejskiej.

Mapka ulotka2