AWARIA WROCŁAWSKIEJ FONTANNY MULTIMEDIALNEJ

2 sierpnia 2015

7 sierpnia 2015 – komunikat:

W ten weekend wracają pokazy fontanny na Pergoli.
Wrocławska Fontanna Multimedialna będzie działać w trybie awaryjnym.

fot. Bartek Sadowski

fot. Bartek Sadowski

Informujemy, że od soboty 8 sierpnia wracają pokazy Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej na Pergoli przy Hali Stulecia. Fontanna zostanie uruchomiona już w godzinach porannych. W weekend zgodnie z harmonogramem odbędą się również wieczorne pokazy specjalne. Pragniemy poinformować, że do dnia całkowitego usunięcia awarii Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej uruchomiona zostanie w trybie awaryjnym.

Cały czastrwają prace serwisowe mające na celu usunięcie usterki, która powstała w wyniku wyładowań atmosferycznych 19 lipca br. i była bezpośrednią przyczyną awarii systemu sterowania. Informujemy, że dotychczasowe prace specjalistów i podjęte działania pozwoliły na uruchomienie wodnej instalacji w trybie awaryjnym. W związku z prowadzonymi pracami serwisowymi, w trakcie pokazów  Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej mogą występować zakłócenia lub przerwy w wodnych widowiskach. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby w najbliższych dniach wrocławianie oraz turyści mogli cieszyć się z powrotu widowiskowych pokazów fontanny na Pergoli.

Informacje na temat stanu Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej będziemy zamieszczać na stronie Hali Stulecia www.halastulecia.pl oraz oficjalnym profilu Hali Stulecia na Facebooku www.facebook.com/halastulecia.

6 sierpnia 2015 – komunikat:

Mała fontanna na Pergoli już działa! Trwa też naprawa Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej.

W związku z wysokimi temperaturami, w trosce o komfort i bezpieczeństwo osób odwiedzających Pergolę, w dniu dzisiejszym tj. 6 sierpnia uruchomiona została mała fontanna na Pergoli, która działać będzie podczas weekendu w trybie awaryjnym. Nieprzerwanie trwają prace specjalistów mające na celu usunięcie usterki Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej, która powstała w wyniku wyładowań atmosferycznych 19 lipca br. i była bezpośrednią przyczyną awarii systemu sterowania.

Pragniemy poinformować, że jutro tj. 7 sierpnia przekażemy informację na temat ewentualnego przywrócenia funkcjonowania Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej podczas weekendu, którą niezwłocznie zamieścimy na stronie Hali Stulecia www.halastulecia.pl oraz oficjalnym profilu Hali Stulecia na Facebooku www.facebook.com/halastulecia.

2 sierpnia 2015 – komunikat:

W  związku z awarią Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej, w najbliższych dniach wszystkie pokazy (dzienne, wieczorne oraz specjalne) zostają odwołane.

Wrocławska Fontanna Multimedialna, fot. Dawid FrikPrzyczyną usterki jest uszkodzenie systemu sterującego, które miało miejsce podczas burzy w dniu 19 lipca br. Informujemy, że trwają intensywne prace mające na celu zlokalizowanie oraz jak najszybsze usunięcie usterki. W związku z awarią Wrocławska Fontanna Multimedialna będzie nieczynna do odwołania.

Bieżące informacje dotyczące przywrócenia prawidłowego trybu funkcjonowania Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej będziemy zamieszczać na stronie www.halastulecia.pl oraz oficjalnej stronie Hali Stulecia na Facebooku pod adresem www.facebook.com/halastulecia.

Przepraszamy za utrudnienia!