Mikołajki na Lodowisku przy Hali Stulecia

 

ZABAWY Z MIKOŁAJEM NA LODOWISKU PRZY HALI STULECIA.

Otwarcie Zimy na Pergoli już w najbliższą niedzielę!

W pierwszy grudniowy weekend Mikołaj na łyżwach otworzy zimowy sezon aktywności przy Hali Stulecia. Zimę na Pergoli rozpoczną niedzielne gry i zabawy na lodzie, w programie przewidziano również liczne konkursy na świeżym powietrzu, w otoczeniu świątecznego oświetlenia, przy akompaniamencie świątecznych przebojów.

 

Jazda z Mikołajem na łyżwach.

W niedzielę 3 grudnia już od godziny 12:00 wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach pod hasłem Zima z trenerem osiedlowym. W programie przewidziano m.in. rodzinną rozgrzewkę na lodzie z trenerami osiedlowymi, gry i zabawy na lodzie, przeciąganie liny, mini hokej i inne konkurencje sportowe z niespodziankami. Zajęcia odbywać się będą do godziny 15:00. Aby wziąć udział w zajęciach z trenerem osiedlowym w dniu 3 grudnia, nie będzie trzeba kupić biletu wstępu na lodowisko, wstęp dla uczestników zajęć w trakcie ich trwania jest bezpłatny. Przypominamy jednocześnie, że wypożyczenie sprzętu jest odpłatne. Po godzinie 16:00  do łyżwiarzy dołączy Mikołaj, który przygotuje wiele miłych niespodzianek a jego pomocnicy rozdawać będą słodkości dla najmłodszych.

 

Lodowisko na Pergoli już otwarte!

Wszyscy chętni mogą się poślizgać codziennie w godzinach od 9:00 do 22:00, w dni świąteczne lodowisko funkcjonuje wg indywidualnego rozkładu. Przerwy techniczne w celu czyszczenia tafli przewidziane są w godzinach 15:00 – 16:00 oraz 19:00 – 20:00. Koszt biletu normalnego wynosi 10 zł, ulgowego 7 zł a grupowego 4 zł. Dodatkowo przy lodowisku, za kaucją, można wypożyczyć łyżwy oraz kaski dla dzieci. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdują się na stronie internetowej: www.halastulecia.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/Halastulecia

 

 

Lodowisko na Pergoli – sezon 2017/2018

Lodowisko na Pergoli  otwarte zostanie 25 listopada 2017 i czynne  będzie do 28 lutego 2018 roku.

Zapraszamy na ślizgawkę  codziennie w godzinach od 9:00 do 22:00.

Jedynie w dni świąteczne lodowisko funkcjonować będzie wg indywidualnego rozkładu.

 

 

Przerwy techniczne w celu czyszczenia tafli przewidziane są w godzinach 15:00 – 16:00 oraz 19:00 – 20:00. W soboty i niedziele oraz dni świąteczne przewidziane jest dodatkowe czyszczenie tafli pomiędzy godziną12:00 a 13:00.

UWAGA! W dni powszednie w godzinach 9:00-15:00 tafla może być niedostępna dla indywidualnych klientów z uwagi na rezerwacje dla szkół i grup zorganizowanych. Dostępność będzie można potwierdzić w harmonogramie, sporządzanym z tygodniowym wyprzedzeniem. Harmonogram będzie wywieszony przy kasie lodowiska oraz dostępny na stronie www.halastulecia.pl w zakładce o lodowisku.

Przy lodowisku funkcjonować będzie wypożyczalnia sprzętu (łyżwy, kaski), która świadczyć będzie również usługi ostrzenia łyżew.

Cennik:

bilet normalny wynosi 10,00 zł,

bilet ulgowy 7,00 zł a

bilet grupowy 4,00 zł

wypożyczenie łyżew 1h – 6,00 zł (za kaucją)

wypożyczenie kasku 1h – 2,00 zł (za kaucją)

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE : WWW.HALASTULECIA.PL/LODOWISKO/