VII TARGI MOTOCYKLOWE WROCŁAW MOTORCYCLE SHOW

wms_hs

Zapraszamy do udziału w VII edycji
„Wrocław Motorcycle Show 2017”

Impreza odbędzie się w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. Targi po raz kolejny będą gościły w Hali Stulecia we Wrocławiu, prestiżowym obiekcie wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

VI edycję „Wrocław Motorcycle Show” odwiedziło ok. 15 000 zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z propozycją ponad 100 wystawców. Gościliśmy kilkudziesięciu przedstawicieli prasy, radia oraz telewizji, którzy bardzo pozytywnie ocenili imprezę.

Jednym z największych atutów targów WMS są imprezy towarzyszące. Kontynuujemy atrakcje z poprzednich edycji: strefy tematyczne tj. podróżnicy, kluby sportowe, kluby motocyklowe; pokazy na terenach zewnętrznych, spotkania z ciekawymi postaciami branży motocyklowej.

CENNIK BILETÓW :

piątek – 31 marca –  bilet normalny – 22 zł,  bilet ulgowy -17 zł

sobota – niedziela- 1- 2 kwietnia – bilet normalny – 25 zł , bilet ulgowy – 20 zł

bilety do nabycia na BILETIN.PL oraz w kasie targów .

Strona organizatora :

www.wms.info.pl

Zapraszamy :

w piątek , 31 marca, w godzinach 11.00-17.00 

w sobotę , 1 kwietnia, w godzinach 10.00- 18.00

w niedzielę, 2 kwietnia, w godzinach 10.00- 17.00

XIV Dolnośląskie Targi Ślubne w Hali Stulecia

Wrocław 572x368

Prestiżowe Targi Ślubne są organizowane już od 14 lat we wrocławskiej Hali Stulecia – obiekcie, który pozwala na zaprezentowanie blisko 200 stoisk firm z branży ślubno-weselnej oraz przyjęcie kilku tysięcy par narzeczeńskich. Jest to jedyna tak duża impreza z tradycjami, która odbywa się w woj. dolnośląskim. Każdym targom towarzyszą występy na głównej scenie, które idealnie dopełniają imprezę. Jak co roku, zobaczymy pokazy mody ślubnej, pokazy tańca oraz show barmańskie. Przez cały czas trwania imprezy, będzie można również zobaczyć i posłuchać występów na żywo – zaprezentuje się aż 8 zespołów muzycznych. Nie zabraknie także prezentacji samochodów do ślubu, limuzyn a także wszelakich degustacji przygotowanych przez wystawców. Dodatkowo organizatorzy, we współpracy z wystawcami, przygotowali dla narzeczonych specjalne konkursy. Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród ślubno-weselnych, w tym nagroda główna – suknia ślubna, czyli wymarzony prezent dla przyszłych Panien Młodych.

 

www.targislubne.pl

www.facebook.com/miedzyplanetarnetargislubne

BILETY W CENIE 20 ZŁ/ os.  do nabycia :

–                    w dniu wydarzenia w kasach przy wejściu  na Targi

–                    za pośrednictwem strony internetowej: https://www.targislubne.pl/bilety,15

 

ZAPRASZAMY W NIEDZIELĘ, 22 STYCZNIA, W GODZINACH 10.00- 17.00 !

Cugowscy, Zaklęty krąg

cugowscy

Dwa lata temu, świętując jubileusz czterdziestolecia, Budka Suflera żegnała się ze swoją publicznością. I to właśnie w tamtym czasie, gdy wśród gości wspierających rockowych weteranów podczas pożegnalnej, jubileuszowej trasy pojawili się także Piotr i Wojtek Cugowski, narodził się pomysł szerszej współpracy synów z ojcem, Krzysztofem Cugowskim. W 2015 rozpoczęli regularną działalność koncertową, zaś wraz z początkiem tego roku trio rozpoczęło pracę nad Zaklętym kręgiem, pierwszą wspólną płytą z premierowym materiałem.

Trzon zespołu towarzyszącego stanowią znani z zespołu Bracia: gitarzysta Jarosław Chilkiewicz, basista Tomasz Gołąb oraz perkusista Bartek Pawlus, których na instrumentach klawiszowych i perkusyjnych wspomagał pełniący obowiązki współproducenta płyty Marcin Trojanowicz. Wiele lat dochodziliśmy do tego, aby mieć ten skład, takich muzyków, więc to było naturalne, że oni wzięli udział w nagraniach – komentuje Wojtek. Na płycie pojawia się jednak także szereg gości. W rhythm’n’bluesowych utworach Mercedes Blue i Weź moją duszę zagrała sekcja dęta. Sięgnęliśmy po najlepszych, jacy są w naszym kraju czyli Mariusza Mielczarka i jego sekcję – mówi Wojtek. Wojtek Olszak rozpisał partytury. Z kolei Krzysztof dodaje: Ponieważ ja mam większe doświadczenia z sekcją dętą niż moi synowie, na początku podchodziłem sceptycznie do nagrywania tego przez polskich muzyków. Ale jak koledzy przysłali pierwsze próbki uznałem: „to jest dobre”. W utworach Wszyscy na jednego i Mam to dla ciebie można usłyszeć organy Hammonda w wykonaniu Tomasza Zienia, zaś w kończącej album kompozycji Spragnieni pojawił się również kwartet smyczkowy The Summer String Quartet. Do tego, w finale wspomnianej kompozycji słyszymy wyjątkowe solo gościa specjalnego czyli samego Michała Urbaniaka. Znam tylko jednego skrzypka, który potrafi grać na skrzypcach elektrycznych – komentuje wybór Krzysztof. Jest nim właśnie Michał Urbaniak.

Album promuje utwór tytułowy, który już w maju trio zaprezentowało podczas koncertu Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Operze Leśnej w Sopocie. Piosenka Zaklęty krąg pokazuje jak duży przebojowo-komercyjny potencjał drzemie w utworach zawartych na albumie. Zawsze lubiliśmy melodie i to jest najbardziej melodyjny utwór na płycie – podkreśla Wojtek.

Głównymi autorami tekstów na płytę są znani już ze współpracy z Braćmi Jerzy Szela Stankiewicz i Wojciech Byrski. Jurek zna nas od trzydziestu lat, więc wie jacy jesteśmy i wie co zrobić, aby dany tekst był ciekawszy – mówi Piotr i dodaje: Z kolei Wojtek Byrski pisał do utworów bardziej rockowych, bardziej melodyjnych, bo wiedzieliśmy, że jest w tym świetny. Jeden tekst na płytę dostarczył także Adam Sikorski, autor który przed laty napisał dla Budki Suflera tak niezapomniane teksty jak Sen o dolinie, Cień wielkiej góry czy Jest taki samotny dom. W napisanym przez niego utworze Znów pora w drogę, można także usłyszeć głos jeszcze jednego członka rodziny, Krzysztofa Cugowskiego Jr. Uznaliśmy, że ponieważ jest to płyta sygnowana nazwą Cugowscy, to mój najmłodszy syn także powinien wziąć w tym udział – tłumaczy Krzysztof senior. Nie mógł brać udziału w sposób czynny, bo mieszka za granicą, ale zostawił swój ślad.

Zaklęty krąg to bardzo różnorodna płyta. Nie brak tu hardrockowych riffów, z których słyną Bracia, nie brak też rhythm’n’bluesowych i bluesowych fascynacji nestora tego muzycznego rodu. Dodając do tego szczyptę przebojowości, można śmiało stwierdzić, że jest to jedna z najciekawszych i najważniejszych płyt 2016 roku.

Bilety do nabycia : www.royalconcert.pl,www.biletyna.pl, www.eventim.pl,www.biletin.pl

Euforia Festivals Pres Tranceformations

tranceformations 2017- Plakat_572 x 368_01

Pierwsza edycja Tranceformations pokazała, jak wielką rzeszę fanów ma gatunek Trance.
Po roku powracamy do tego magicznego miejsca, jakim jest ponad stuletni obiekt – Hala Stulecia.
Mając wokól nas najbardziej oddanych klubowiczów, kolejny raz stworzymy niesamowity spektakl, o którym będzie mówiła cała Europa.

Niekompletny Line-up:
– Ferry Corsten
– Simon Patterson
– Jordan Suckley
– Ben Gold
– ReOrder
– The Mystery of Tranceformations
– Jackob Rocksonn
– DJ ALEX
– onTune
– Blue Silence
– Kros
Sprzedaż biletów prowadzi : Wlotki.pl , Ticketpro.pl , EMPiK

Strona organizatora : www.euforiafestivals.pl

BETLEJEM WROCŁAWSKIE

Plakat_WROCŁAW

 

Betlejem w Polsce

Trasa koncertowa, jakiej jeszcze nie było!

                                                           ****

29 stycznia – WROCŁAW, Hala Stulecia, godzina 18:00

 

Odwiedzimy 12 miast i największych hal koncertowych w Polsce! Zaśpiewamy ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach podczas każdego z koncertów. Na scenie 360* pojawią się wielkie gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady. We Wrocławiu wystąpią: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O.Wokalistom będzie towarzyszyć chór…, czyli my – około 100 tysięcy widzów, którzy podczas koncertów oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Będzie ono rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez niemal 3 godziny – tyle, ile trwać będzie każdy z koncertów.

Pamiętacie koncert Betlejem w Spodku w 2014 i 2015 roku? Ponad 17 tysięcy widzów! Spotkali się tam ludzie z całej Polski, aby wspólnie kolędować, by wspólnie świętować, a nawet… fetować Boże Narodzenie. Ci, którzy nie mogli dołączyć fizycznie, słuchali najlepszych koncertowych wykonań bożenarodzeniowych pieśni na YouTube. Aż w końcu jedna z nich – kolęda Mario, czy już wiesz, bez żadnej dodatkowej promocji uzyskała ponad 1,5 miliona odsłon!

Podczas trasy koncertowej Betlejem w Polsce 2016/2017stworzymy wielką wspólnotę wiary i klimat międzyludzkiej bliskości. Zbuduje go nie tylko muzyka na najwyższym światowym poziomie i wspólne śpiewanie. Umocni je także czas dedykowany innym – bliższym i dalszym – uczestnikom koncertu. Każdy z nas, kto przyjdzie na koncert, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. Połamiemy się nim, składając życzenia tym wszystkim, którzy pojawią się na kolejnych przystankach trasy koncertowej, by razem świętować Boże Narodzenia i kultywować jego piękną, polską tradycję. Podczas koncertu usłyszymy – jako obywatele miast i członkowie lokalnych społeczności – życzenia od świeckich i duchownych włodarzy miast.

Przywróćmy naszemu świętowaniu właściwy wymiar:  spotkajmy się w centrach naszych miast, by śpiewająco radować się z pięknego czasu Bożego Narodzenia!  By podzielić się tą radością z innymi! By „Głodnych nakarmić”.                                                                                                          

Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych.
www.betlejemwpolsce.pl
Bilety dostępne na: https://www.bilety24.pl  oraz w zainteresowanych parafiach

 

Super Disco lat 80-90

14 lut

Projekt „Super Disco 80-90” to niezapomniany koncert i świetne show, na które zawitają gwiazdy lat 80. i początku 90.

Lubisz muzykę tamtych czasów? Jesteś we właściwym miejscu: ulubione utwory w wykonaniu najlepszych artystów z tamtych lat, możliwość powrotu na trzy godziny do czasów swojej młodości, kiedy wszyscy słuchali muzyki z kaset . Zobaczyć swoich idoli, spędzić czas w cudownej miłej atmosferze wspólnej zabawy, przyjacielskiego nastroju, swobody, niewymuszonego luzu, co w tamtych czasach nam nawet się nie śniło! Na scenę majestatycznej Hali Stulecia we Wrocławiu w Walentynki.
14 lutego 2017 roku wejdzie aż pięć znakomitości Gwiazd DISCO 80-90 lat: Wykonawczynię szlagieru „Say You’ll Never” niemiecka piosenkarka Lian Ross. Austriacki zespół Joy z utworami „Touch by Touch, „Valerie u Hello”. Legendarny zespół ze Związku Radzieckiego – Łaskowyj Maj ze swoim nieśmiertelnym-hitem „Biełyje rozy”. Niemiecka supergwiazda, była wokalistka zespołu Arabesque oraz projektu „Enigma”, Sandra ze szlagierami „Everlasting Love”, „Maybe Tonight”, „Infinity 
Kiss”. Kulminacyjną częścią koncertu będzie wystąpienie headlinera – legendarnego szwedzkiego zespołu Secret Service ze swoimi przebojami Flash in the Night”, „Oh, Sussie”, „Ten O’Clock Postman, który po raz pierwszy zagra we Wrocławiu, a ostatni jego  koncert w Polsce był w roku 1985.

Koncert odbędzie się w Walentynki, więc zapraszamy do zakupu biletów na „Super Disco 80-90” z wyprzedzeniem.

Bilety do nabycia na :

image001

 

 

 

Ticketpro, Kupbilecik , Biletin, Eventim

raz w sieci salonów Empik .

Polska Noc Kabaretowa 2017

540x378-kalendarz

Witamy Państwa na falach radia MiŚ. To u nas spotyka się Misja i Śprawiedliwość /Misja i Śmiech/???. Najlepsi prezenterzy, niepowtarzalne audycje i najmodniejsza muzyka. Nasi doświadczeni dziennikarze z Kabaretu Skeczów Męczących  i ich niezwykli goście: Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Jerzy Kryszak zapraszają na największe wydarzenie rozrywkowe roku! Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji. Polska Noc Kabaretowa 2017 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było.

„kabaret uczy, kabaret bawi, kabaret śmieszy… czasem do łez”

www.polskanockabaretowa.pl

BILETY DO NABYCIA w CENTRUM POZNAWCZYM  HALI  STULECIA,

w sklepach sieci EMPiK, Media Markt, Saturn Planet

oraz na portalach:

logo- biletynakabarety

kabaretowebilety.pl , ticketpro.pl

GREGORIAN IN CONCERT

gregorian_540x500_wroc

Już w lutym 2017 roku, na specjalną prośbę widzów, powraca uwielbiany przez polską publiczność chór Gregorian! Gregorianie zaskoczą nas najnowszym show w ramach europejskiej trasy koncertowej. Największe przeboje muzyki rozrywkowej w zupełnie nowej odsłonie! Mistyczne wersje ulubionych utworów, tajemniczość oplatająca hity ze szczytów list przebojów, wyjątkowe interpretacje, które zaskakują najbardziej wytrawnych melomanów. Pokaz został przygotowany z wielkim rozmachem. Wyjątkowe obiekty rozrywkowe mogące pomieścić spektakularną scenografię. Program artystyczny jest utrzymany w nadzwyczajnej atmosferze. Zaskakująca choreografia, spektakularne efekty sceniczne z użyciem ognia, świateł i pirotechniki, te wszystkie elementy tworzą zapierające dech w piersiach show, które zdobyło serca 2,5 miliona ludzi od Europy po Japonię.  

Czekają Was niezapomniane przeżycia! Podczas ich ostatniej wizyty w Polsce sale pękały w szwach, a bisom nie było końca. W tym roku, w ramach europejskiej trasy zespół zagości we Wrocławiu, Toruniu oraz w Warszawie!

 

Chór Gregorian powstał na początku lat 90. XX wieku. Niebywałym sukcesem okazał się  oryginalny pomysł znanego producenta muzycznego, Franka Petersena, połączenie średniowiecznych chorałów gregoriańskich z współczesną muzyką popową i rockową, zapewniło mu światową sławę. Już pierwszy album grupy Masters of Chant przyniósł jej sukcesy i ogromną popularność– status złotej płyty w 6 krajach Europy, a w Portugalii okrył się platyną. Dostał się również do prestiżowej listy TOP 10 w dziesięciu krajach świata. Zachęcony sukcesem zespół, wydał rok później drugi album, Masters of Chant – Chapter II. Okazało się, że pomysł stylizowania utworów na śpiew liturgiczny wciąż zachwyca publiczność. Płyta została wydana w 19 krajach i powtórzyła niebywały sukces swojej poprzedniczki, zdobywając złoto w 8 krajach Europy i platynę w Finlandii. Album dostał się na 6 miejsce TOP 10 najlepiej sprzedających się albumów. Singiel Moment of Peace stał się spektakularnym hitem.

 

Tuż po opublikowaniu dwóch pierwszych płyt Frank Peterson, Carsten Heusmann, Jan-Eric Kohrs i Michael Soltau zaczęli przygotowania do produkcji trzeciej, która ukazała się w roku 2003. Podobnie jak w przypadku poprzednich albumów, kompozycje zostały utrzymane w stylu średniowiecznego śpiewu liturgicznego. Kryterium selekcji repertuaru jest proste: Gregorianie stosują w swej muzyce modalne skale siedmiostopniowe. W praktyce oznacza to spore problemy z doborem tonacji oraz z późniejszą aranżacją i wykonaniem. Chorał gregoriański to jednogłoskowy śpiew liturgiczny wywodzący się z Kościoła rzymskokatolickiego. Utwory muszą sprostać wielu regułom, co jak widać, w imponujący sposób wychodzi mnichom – w ich repertuarze znajdziemy cały przekrój muzycznego świata – od Stinga po Duran Duran.

 

Oprócz serii Masters of Chant w dorobku zespołu są też takie pozycje jak krążek The Dark Side, na którym pojawiły się cięższe brzmienia, czy Gregorian Christmas: Chants & Motetsalternatywa do tradycyjnej muzykibożonarodzeniowej.

 

W lutym będziemy mieli okazję posłuchać tych wybitnych utworów na żywo!  Ich największe przeboje oraz wyjątkowe efekty sceniczne będziemy podziwiać na trzech koncertach w Polsce– jeden z najpopularniejszych chórów świata pojawi się  we Wrocławiu, Toruniu, Warszawie. Występy będą niezapomnianym widowiskiem, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci słuchaczy. Występy są obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego miłośnika muzyki. Przenieś się w klimat średniowiecznych wibracji muzycznych!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

15 luty 2017r. – Wrocław, Hala Stulecia, godz. 19:00

16 luty 2017r. – Toruń, Arena Toruń, godz. 19:00

18 luty 2017r. – Warszawa, Hala Torwar, godz. 19:00

 

 

Bilety nabycia na :image001

 

www.eventim.pl,www.makroconcert.pl oraz w salonach Empik.

 

Rezerwacja biletów grupowych (powyżej 10 sztuk): rezerwacje@makroconcert.com

25 urodziny MUSICALU METRO

hala

To już  25 LAT jak Metro jedzie przez świat. Ileż to gwiazd  wyjechało nim z ukrycia, ileż to talentów rozbłysnęło w jego światłach, ileż milionów widzów śmiało się i płakało podczas tysięcy jego przystanków! Dołącz do nich! Wyrusz w kolejną podróż w METREM! Musical Metro we Wrocławiu 28 stycznia o godzinie 17:00 w Hali Stulecia.

 
Świat się zmienia,
Padają mury, otwierają się granice
Teatr też się zmienia
Niezmienne pozostają tylko marzenia… …
marzenia młodych ludzi, nasze marzenia
 
Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo           i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

„METRO”. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością… Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze.

To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

scenariusz, choreografia i reżyseria – JANUSZ JÓZEFOWICZ

Czas trwania przedstawienia  115 min

Strona wydarzenia : www.musical-metro.pl
Bilety : www.musical-metro.pl, www.ticketpro.pl , salony Empik, Media Markt, Saturn

TARBUD 2017
TARGI BUDOWNICTWA
I KAMIENIARSTWA

T17_540x378-01
Serdecznie zapraszamy do udziału
Targach Branży Budowlanej i Kamieniarskiej TARBUD,
które odbędą się od 24 do 26 marca 2017 roku. 

Zbliżająca się edycja będzie pierwsza, w której pod dachem Hali Stulecia spotkają się przedstawiciele dwóch branż: budownictwa i kamieniarstwa. Rozwiniecie dotychczasowej formuły TARBUDU i połączenie z innym wydarzeniem targowym, jakim jest KAMIEŃ jest odpowiedzią na liczne sugestie naszych klientów oraz coraz wyraźniej rysujące się tendencje wzajemnego przenikania się tychże branż na płaszczyźnie biznesowej. Wierzymy, ze szczegółowa analiza aktualnych trendów w biznesie, starannie przemyślana koncepcja Targów Branży Budowlanej i Kamieniarskiej TARBUD 2017, jak również długoletnie doświadczenie zespołu Hali Stulecia w organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń, przyczynią się do zadowolenia wystawców i przyniosą niezliczone korzyści biznesowe. Materiały do pobrania dla Wystawców oraz informacje dla Odwiedzających znajdziecie Państwo na stronie:

 http://tarbud.wroclaw.pl