2 Tribute to….

Podczas sześciu koncertów pierwsza część projektu „Tribute to…” zgromadziła ponad 30 tysięcy osób na widowni. Pojawiło się tysiące pozytywnych komentarzy, które spowodowały kontynuację tego nadzwyczajnego przedsięwzięcia. Przed nami 2 część „Tribute to…”.

 

W trakcie 12 koncertów w największych halach widowiskowych w Polsce 10 polskich wokalistów odda hołd nieżyjącym już artystom: Michael Jackson, Elvis Presley, Whitney Houston, Joe Cocker, James Brown, Dolores O’Riordan (The Cranberries), Chester Bennington (Linkin Park), Freddie Mercury (Queen) oraz wielkiej polskiej artystce, którą była Kora (Maanam).

Usłyszymy zupełnie nowe utwory w niezwykłych aranżacjach orkiestrowych z wykorzystaniem chóru, których nie można było usłyszeć podczas 1 edycji koncertów. Imponująca scena pomieści prawie 200 artystów. Dzieło stworzone przez Royal Concert z pewnością usatysfakcjonuje wszystkich miłośników muzyki oraz tańca.

Na jednej scenie wystąpi 100-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod batutą Jarosława Barowa, 50-osobowy chór oraz 10 niezwykłych wokalistów:
– Justyna Steczkowska
– Kasia Kowalska
– Anna Wyszkoni
– Kasia Cerekwicka
– Halina Mlynkova
– Kasia Moś
– Igor Herbut
– Krzysztof Cugowski
– Andrzej Piaseczny
– Janusz Radek

Zatańczy Grupa Taneczna NEXT w spektakularnej choreografii Tomasza Barańskiego.

Koncerty wspólnie poprowadzi Gabi Drzewiecka oraz Piotr Polk.

 

Bilety dostępne na eBilet.pl oraz na stronach: www.royalconcert.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletin.pl a także w stacjonarnych punktach sprzedaży.

 

Organizator: 

Royal Concert
Łukasz Wojtanowski
tel. 730 377 300
e-mail: biuro@royalconcert.pl, bilety@royalconcert.pl

www.royalconcert.pl

Musical Metro

29 Lat Najlepszego Polskiego Musicalu

Już 18 stycznia 2020 roku Musical Metro ponownie odwiedzi Wrocław!

W sobotę o godzinie 19:00 w Hali Stulecia We Wrocławiu będą mieli Państwo okazję do kolejnej podróży z METREM!

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością… Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. METRO to opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Musical METRO w Hali Stulecia to:

  • bezprecedensowe widowisko muzyczne, z udziałem najlepszych artystów teatru BUFFO
  • wykonywane na olbrzymiej scenie 13 x 18 m o wysokości 1,2 m, ze zmieniającą się dynamicznie scenografią, przygotowaną specjalnie na trasę Musicalu METRO
  • perfekcyjne nagłośnienie i oświetlenie w wykonaniu firm Fotis i Lampart – doskonała jakość dźwięku w każdym miejscu Hali Sportowej w Częstochowie
  • dwa telebimy o wymiarach 6,5 x 4,5 m pokazujące „na żywo” widowisko, realizowane przy użyciu pięciu profesjonalnych kamer cyfrowych – bardzo dobra widoczność z każdego miejsca
  • porywające i zapierające dech w piersiach efekty świetlne i laserowe, będące tłem dla popisów tanecznych, akrobatycznych i wokalnych grupy 35 artystów z teatru BUFFO
  • perfekcyjna reżyseria Janusza JÓZEFOWICZA, który występuje i jednocześnie czuwa nad idealnym wykonaniem Musicalu

Musical Metro jest jak wehikuł czasu. Dorosły widz przeniesie myśli do czasów swojej młodości, kiedy stawał przed życiowymi decyzjami, kiedy spełnienie marzeń było na wyciągnięcie ręki. Młody zaś, uświadomi sobie, że „niemożliwe nie istnieje”. Istnieją natomiast dylematy, którą drogę wybrać, czy tę łatwiejszą: dać się przekupić i zaistnieć czy ciężko zapracować na swój życiowy sukces.

Zawsze aktualna i uniwersalna tematyka sprawia, że Musicalem interesuje się każde pokolenie. Ta niezwykle ekscytująca historia zawsze chwyta za serce a piękne ballady Janusza Stokłosy niejednemu wycisną łzy z oczu.

Libretto i teksty piosenek – Agata i Maryna MIKLASZEWSKIE
Muzyka – Janusz STOKŁOSA
Scenariusz, choreografia i reżyseria – Janusz JÓZEFOWICZ
Wystąpią: Natasza URBAŃSKA, Janusz JÓZEFOWICZ, Mariusz CZAJKA, Artur CHAMSKI, Jerzy GRZECHNIK, Natalia SROKOCZ, Natalia KUJAWA, Maria TYSZKIEWICZ, Mateusz JAKUBIEC, Aleksandra ZAWADZKA, Łukasz TRAUTSOLT, Paweł ORŁOWSKI, Iga RYŚ, Nina MAJOR, Błażej CISZEK, Dominik OCHOCIŃSKI, Ela WILCZYŃSKA, Marcin TYMA, Magdalena DĄBKOWSKA i inni…

Czas trwania przedstawienia 120 minut (bez przerwy).
Prapremiera – 30.01.1991r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

 


 Bilety w cenach od 99 do 250 zł dostępne są na stronie eBilet.pl a także w bileterniach stacjonarnych i online (Abilet, Kupbilecik).

 

Organizator: 

2Point Piotr Jeziorski
Traugutta 129
71-300 Szczecin

2point.pl
biuro@2point.pl
telefon: +48 883059403

Giełda Minerałów

73.WROCŁAWSKA GIEŁDA I WYSTAWA MINERAŁÓW, SKAMIENIAŁOŚCI I WYROBÓW JUBILERSKICH

zaprasza na :

Wystawy i kolekcje minerałów, skamieniałości, meteorytów; odczyty popularno-naukowe.

Na stoiskach targowych (wystawcy z Polski, ale także z Czech, Węgier i Niemiec):

– biżuteria ze srebra, złota, kamieni szlachetnych i ozdobnych, korala, pereł, bursztynu, wyroby użytkowe z kamienia;

– minerały i skamieniałości z Dolnego Śląska i innych rejonów Polski, a także z Czech, Słowacji, Maroka, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Brazylii, Madagaskaru, Pakistanu, Wietnamu;

– ponadto: akcesoria kolekcjonerskie i do produkcji biżuterii;

– wyroby ze szkła artystycznego, ceramiki, skóry, rogu i drewna, muszle i motyle, rzemiosło artystyczne z Egiptu, Peru, Meksyku, Indii, przyprawy.

Jezioro Łabędzie

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy – Jezioro Łabędzie

Rosyjski Klasyczny Balet to odnoszący sukcesy moskiewski zespół teatralny tańca klasycznego, w skład którego wchodzą najlepsi przedstawiciele rosyjskich szkół baletowych, zasłużeni mistrzowie tańca. Dziś oni stanowią podstawę kolektywu.

Kierownik baletu to zasłużony mistrz, choreograf i solista Hasan Usmanow, który swój warsztat zawdzięcza rosyjskim i zagranicznym wybitnym teatrom, w których występował. Primabalerina, Zasłużona Artystka Rosji – Natalya Kungurceva.

W składzie kolektywu wśród uznanych tancerzy baletowych są laureaci konkursów międzynarodowych – Dmitry Smirnov, Alexander Butrimovich. Do zespołu baletowego należą także młodzi tancerzy – absolwenci Moskiewskiej Akademii Choreografii, Akademii Baletu Rosyjskiego im. Agrippiny Waganowej (Petersburg) oraz innych znanych szkół baletowych w Rosji.

Rosyjski Klasyczny Balet jest jednym z najczęściej występujących zespołów baletowych, który ma w ciągu roku ponad 300 wystąpień. Jest entuzjastycznie przyjmowany zarówno w Rosji, jak i w Meksyku, Japonii, USA, Chinach, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Finlandii i innych krajach świata.

W okresie od 6 marca do 2 kwietnia 2020 roku „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu Rosyjskiego Klasycznego Baletu obejrzą widzowie z 20 miast w Polsce. To będzie wspaniałe widowisko (w 2 aktach i 4 scenach, trwające 2 h 30 min. z przerwą), w którym bajecznie piękne kostiumy i zjawiskowa scenografia są połączone z niezrównaną muzyką Czajkowskiego i genialnym tańcem 40 tancerzy baletowych!

„Jezioro Łabędzie” to jedyny w swoim rodzaju utwór, który można słuchać i oglądać dziesiątki razy z coraz większym zainteresowaniem. Piękna, wysublimowana muzyka baletowa, cała do ostatniej nuty, przelewa się w taniec. Przy tym bajka przekształciła się w żywą symbolikę tego, co jest szlachetne i wzruszające w duszy słowiańskiej kobiety. Historia dziewczyny zaczarowanej w Łabędzia przez złego czarnoksiężnika to legenda znana z dzieciństwa. A motywy złowrogiej dwoistości w wizerunku Czarnego Łabędzia wciąż inspirują współczesnych artystów wszystkich gatunków sztuki.
„Jezioro Łabędzie”, jak powiedział krytyk, to „wzruszająca pieśń bez słów”!

 

Bilety dostępne na eventim.pl.

Organizator: 

Owacja Sp. z o.o.

+48 539 909 555

Dire Straits Experience

Legendarny zespół Dire Straits, na czele z Markiem Knopflerem, który swoimi 120 milionami sprzedanych albumów pisze historię Rocka, wyprzedaje największe stadiony na swoje koncerty i zdobywa szczyty popularności w latach 70 tych. Ogromna popularność grupy trwała przez 15 lat, ale ogromne zainteresowanie zespołem, zostało kontynuowane nawet po odejściu Marka, która odszedł w późnych latach osiemdziesiątych aby realizować własne projekty.

Aktualnie grupa Dire Straits z nagłówkiem EXPERIENCE powraca po latach na światową trasę koncertową, z udziałem kilku członków składu początkowego, przedstawiając niezapomniane show.

Bezcenni muzycy, posiadacze Grammy Awards, jak saksofonista Chris White, gitarzysta Terence Reis, perkusista Chris Whitten, klawiszowiec Simon Carter, Tim Walters i James Powell przemierzają światowe miasta a ich koncerty w monentalnie się wyprzedają.

Limitowana Edycja BILETÓW Meet & Greet umożliwia ich posiadaczom osobiste spotkanie z zespołem!

Dodatkowe informacje: otwarcie bram 18:30

Jubileuszowe XX Dolnośląskie Targi Ślubne w Hali Stulecia

Targi Ślubne Wrocław – Hala Stulecia

Targi Ślubne

Przyjdź i sprawdź najlepszą imprezę dla narzeczonych! Obecność przed ślubem obowiązkowa.

Wymarzona suknia ślubna, idealnie skrojony garnitur, wyjątkowy samochód do ślubu? Bez obaw, to wszystko i wiele więcej znajdziesz pod dachem Hali Stulecia już 12 stycznia 2020 r. na jubileuszowych – XX Dolnośląskich Targach Ślubnych.

Co będzie czekało na miejscu?

• najnowsze trendy ślubne, zaprezentowane podczas profesjonalnych pokazów mody,
• konkursy dla narzeczonych ze wspaniałymi nagrodami,
• specjalne rabaty i oferty targowe, których nie spotkasz nigdzie indziej,
• efektowne show sceniczne – pokazy tańca, barmańskie, prezentacje wokalne,
• degustacje przygotowane przez wystawców… i wiele innych!

Targi Ślubne zapewnią Ci ogromny zastrzyk inspiracji – u nas poznasz najnowsze trendy i nowinki, które skonsultujesz na miejscu ze specjalistami z branży.

Więcej informacji:

WWW: www.targislubne.pl
Facebook: www.facebook.com/miedzyplanetarnetargislubne
Instagram: www.instagram.com/targislubne.pl/

Bilety dostępne na www.targislubne.pl/wroclaw-bilety oraz kasie przy wejściu, w dniu imprezy.

 

Organizator: 

Targi Ślubne
ul. 1 Maja 9/1A
40-224 Katowice
tel. (32) 35 10 500
603 191 668

www.targislubne.pl/

Wrocław Hip Hop Festival 2019

Wrocław Hip Hop Festival

5 edycja Wrocław Hip Hop Festival odbędzie się we Wrocławiu, 22 listopada 2019 roku. Festiwal na przestrzeni kilku lat rozwinął się w jeden z największych i najważniejszych festiwali hip hop w Polsce!
Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 10 tysięcy osób!

Muzyka i wspaniała atmosfera powodują, że nie wolno tej imprezy przegapić. Wrocław Hip Hop Festival rozgrzewa serca i nie pozwala spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór. W listopadzie 2019 każdy miłośnik muzyki hip hop obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

W tym roku zagrają:
– Paluch
– Kali
– Szpaku
– Słoń
– Guzior
– VNM
– Jan-Rapowanie
– DJ Soina

kolejni wykonawcy wkrótce!

 

Bilety można kupić:

1) przez stronę internetową Festiwalu www.hiphopfestival.pl

2) w systemie sprzedaży www.ticketos.pl

3) w systemie sprzedaży www.ebilet.pl

4) w systemie sprzedaży www.going.pl

5) w całej Polsce w punktach sprzedaży Ticketmaster, Eventim i eBilet (m.in. w Salonach EMPiK, Media Experti Media Markt).

Organizator: 

Planeta Młodych
info@hiphopfestival.pl
www.hiphopfestival.pl

One Love Music Festival 2019

One Love Music Festival

16 edycja One Love Music Festival odbędzie się we Wrocławiu, 23 listopada 2019 roku. Festiwal na przestrzeni kilkunastu lat rozwinął się w wielkie święto muzyki!

Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 10 tysięcy osób. Profil artystyczny One Love Music Festival zdecydowanie przełamuje panujące schematy festiwalowe. Artyści prezentują najświeższe, najbardziej ambitne i ekscytujące projekty z całego świata. Festiwalowa publiczność może zatem spodziewać się prawdziwej uczty dźwięków reggae, roots, dub, ragga, hip-hop, dancehall, ska, world music, drum & bass, dubstep, breakbeat, electronic, alternative, soul a także cyfrowych eksperymentów. Muzyka i płynące zewsząd pozytywne wibracje powodują, że nie wolno tej imprezy przegapić. One Love Music Festival rozgrzewa serca i nie pozwala spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór. W listopadzie 2019 każdy miłośnik dobrej muzyki obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

W tym roku zagrają:
– Chase & Status (UK)
– Morcheeba (UK)
– Dub Inc (FR)
– Black Sun Empire & Multiplex MC (NL)
– Asian Dub Foundation (UK)
– Tabu (PL)
– Bob One x Bas Tajpan (PL)
– Rosalie. (PL)
– Flirtini (PL)
Kolejni wykonawcy wkrótce!

 

Bilety można kupić:

1) przez stronę internetową Festiwalu www.onelove.pl

2) w systemie sprzedaży www.ticketos.pl

3) w systemie sprzedaży www.ebilet.pl

4) w systemie sprzedaży www.going.pl

5) w całej Polsce w punktach sprzedaży Ticketmaster, Eventim i eBilet (m.in. w Salonach EMPiK, Media Experti Media Markt).

Organizator: 

Planeta Młodych
info@onelove.pl
www.onelove.pl

Kids for Kids – koncert najwspanialszych bajkowych piosenek!

Najbardziej pożądany prezent Mikołajkowy dla Twojego dziecka!!!

Koncert najwspanialszych bajkowych piosenek! Spektakularne widowisko muzyczno-multimedialne w wykonaniu wrocławskiej Młodzieżowej Akademii Musicalowej oraz Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective. Gościnnie wystąpi Grupa Akrobatyczna Everest.

Kids for Kids jest wydarzeniem cyklicznym, które na stałe wpisuje się w kalendarz eventowy Wrocławia. Przyświeca mu idea wzajemnej inspiracji, zabawy, motywacji i edukacji młodych osób. Organizatorzy wierzą, że dzieci i młodzież odkrywają i rozwijają swój potencjał w rozmaitych okolicznościach.

Będzie to niezwykłe spotkanie z ponad 250 utalentowanymi, młodymi Wrocławianami, którzy staną na scenie, aby przenieść nas w magiczny świat, pokazując jak talent, wzajemne wsparcie, życzliwość i systematyczna praca, czynią cuda!

Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji towarzyszących podczas wydarzenia.

Szefem projektu, mającego za zadanie otworzyć ludzkie serca i umysły, jest  Krystyna Wróblewska wraz z zespołem agencji Wróblewska Business Event.

Przewidziane są darmowe wejściówki na wydarzenie dla dzieci z wrocławskich domów dziecka.

Bawmy się i pomagajmy!

Ważne informacje:

  • Spektakl dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.
  • Czas trwania 1,5 godziny.

 

Bilety dostępne na eBilet.pl oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej.

Organizator: 

Wróblewska Business Event

Koncert zespołu PERFECT

wROCKfest.pl z przyjemnością zaprasza do Wrocławia na koncert legendy polskiego rocka. 16 listopada w Hali Stulecia swoje największe przeboje zagra zespół Perfect!

Obecny od kilkudziesięciu już lat na polskiej scenie zespół, obecnie nieczęsto koncertuje – nie można przegapić okazji do udziału w pełnowymiarowy koncercie Perfectu we Wrocławiu! Rezerwujcie czas.

Piosenki Perfectu to głos polskiego pokolenia lat 70. i 80. To dzięki nim wiemy więcej na temat codzienności minionego ustroju politycznego. O wolności słowa, miłości i wyborów opowiadają w rockowo-popowej formie. Ich ostatnie hity “Niepokonani” czy “Wszystko ma swój czas” w niczym nie ustępują dawnym przebojom. Koncert Perfect to wyjątkowe, międzypokoleniowe spotkanie z muzyką i historią.

miejsca siedzące (trybuny): 75 zł – do 30.09, 85 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
miejsca stojące (płyta): 55 zł – do 30.09, 65 zł – przedsprzedaż

 

 Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: Ebilet.pl, www.wrockfest.pl/bilety-online/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.kupbilecik.pl.

Rezerwacje: bilety@o2.pl

 

Organizator: 

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych

Nasze Miasto Wrocław oraz Stary Klasztor