MAMAVILLE TARGI WROCŁAW VOL.10

Najpopularniejsze Targi dla Mamy i Dziecka po raz 10 we Wrocławiu. Wjedny miejscu będzie można zobaczyć kilkudziesięciu polskich projektantów i producentów, związanych z tematyką macierzyństwa, a do tego premiery i nowości rynkowe!
Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
Mini miasto Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji, wykładów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a Targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową ekscytującą przygodę życia. 20 września z nami, to świetny pomysł na niedzielne, rodzinne spędzenie czasu – będziemy Was rozpieszczać!
STREFA ZAKUPÓW
Jeśli szukacie:
• Ubrań dla kobiet w ciąży czy po porodzie,
• Idealnej wyprawki dla Waszego malucha,
• Akcesoriów i dodatków do pokoju dla Waszego dziecka,
• Wózków czy fotelików, • Zabawek, wydawnictw,
• Ubrań, butów, czapek, kurtek i całego asortymentu dziecięcego od niemowlaka do starszaka,
to targi Mamaville są właśnie dla Was.
STREFA EDUKACYJNA
Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów. Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.

Biletu do kupienia on line: https://bit.ly/biletywro10

Last Minute Summer Festival WROCLOVE 2020

Najgłośniejszy festiwal plenerowy tego lata!

Last Minute Summer Festival to wydarzenie, na które z niecierpliwością czekali fani muzyki i koncertów plenerowych. Przed nami 3 dni niesamowitych muzycznych doznań. Nosowska, Happysad, OSTR, Illusion, Luxtorpeda, Łydka Grubasa, Paweł Domagała, Miuosh, Nocny Kochanek, Daria Zawiałow, Fisz Emade, Łąki Łan, Dwa Sławy, Sarius, Meek, oh why?, Adi Nowak – to gwiazdy plenerowego LAST MINUTE SUMMER FESTIVAL 2020, który odbędzie się w dniach 18 – 20 września na wrocławskiej Pergoli.
Będzie radośnie i bezpiecznie! Rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych!
Spotkajmy się w ten weekend we Wrocławiu!

Tegoroczne lato pozostawia wielki niedosyt muzycznych imprez plenerowych. Największe festiwale zostały odwołane bądź przeniesione do sieci, ale wszyscy zgodzimy się, że to nie to samo. Nie spotkaliśmy się w długi weekend majowy podczas 3-Majówki, ale nie poddajemy się tak łatwo. Zapraszamy Was na jedyny w swoim rodzaju Letni Festiwal Last Minute – pożegnajmy razem lato we Wrocławiu.

LAST MINUTE SUMMER FESTIVAL- WrocLove 2020 odbędzie się na urokliwym terenie Pergoli należącej do kompleksu Hali Stulecia we Wrocławiu przy ulicy Wystawowej 1. Całość wydarzenia zaplanowana jest pod chmurką, gdzie teren zielony wokół jest tak duży, że każdy znajdzie bezpieczną przestrzeń dla siebie, czy to w formie pikniku, leżakowania albo radosnego pląsania w rytm muzyki.
W przerwach między koncertami bawić będziemy się na festiwalowym Silent Disco prowadzonym przez najlepszych Dj-ów na trzech różnych kanałach muzycznych. Zabawę w słuchawkach kontynuować możecie również podczas występów artystów, którzy nie odpowiadają Waszym gustom muzycznym – przerw na nudę więc nie będzie 🙂. Cisza nocna nam nie straszna. W sprzyjających warunkach pogodowych Silent Disco zapewni Wam rozrywkę codziennie do północy. Czeka też na Was duża i zróżnicowana strefa gastronomiczna, która zaspokoi nawet najbardziej wysublimowane podniebienia.

Obostrzenia sanitarne nieustannie zmieniają się i powoli kultura także się odmraża. Dla festiwalowych gości udostępniona będzie ogromna przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie bez problemu zachowamy pełne bezpieczeństwo i dostosujemy się do najnowszych zaleceń sanitarno epidemiologicznych. Gwarantujemy wybuchowy mix. Połączymy bezpieczeństwo i dobrą zabawę. To chyba zdrowy przepis – prawda? Zrelaksujemy się przy najlepszej muzyce i razem pożegnamy lato, a wszystko przy zachowaniu obowiązujących norm i w pełnej współpracy z służbami sanitarnymi.

Na terenie festiwalu w kilku punktach oraz w kasie biletowej przed wejściem dostępne będą maseczki dla zapominalskich. Dezynfekcja, dystans społeczny oraz zakrywanie nosa i ust to podstawowy przepis na zdrowie!

Zaznaczcie w kalendarzach 18 – 20.09.2020: LAST MINUTE SUMMER FESTIVAL – WrocLove 2020
Spotkajmy się we Wrocławiu!
LAST MINUTE SUMMER FESTIVAL – WrocLove 2020
18 – 20.09.2020 Wrocław, ul. Wystawowa 1 (Pergola)
www.3-majowka.pl
(na stronie www znajdziesz formularz akredytacyjny oraz informacje dotyczące wolontariatu i współpracy)

Nie przegapcie swoich ulubionych wykonawców 🙂
Planowany rozkład koncertów przedstawia się następująco:

piątek 18.09.20
14.30 otwarcie bram i kas, wymiana biletów na opaski
15.30 PAWEŁ DOMAGAŁA
17.15 ŁYDKA GRUBASA
18.50 LUXTORPEDA
20.20 NOSOWSKA
21.50 ŁĄKI ŁAN
23.00 planowany koniec imprezy

sobota 19.09.20
14.30 otwarcie bram i kas, wymiana biletów na opaski
15.30 ILLUSION
17.15 NOCNY KOCHANEK
18.50 FISZ EMADE TWORZYWO
20.20 DARIA ZAWIAŁOW
21.50 HAPPYSAD
23.00 planowany koniec imprezy

niedziela 20.09.20
14.30 otwarcie bram i kas, wymiana biletów na opaski
15.30 ADI NOWAK
16.50 MEEK, OH WHY?
18.05 DWA SŁAWY
19.20 SARIUS
20.45 MIUOSH
22.00 OSTR
23.00 planowany koniec imprezy
Codziennie od godz. 17.00 do północy zapraszamy na SILENT DISCO
Uwaga, podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianom w przypadku nieprzewidzianych okoliczności!

SILENT DISCO


koszt wypożyczenia słuchawek każdego dnia to – 20zł/os.
*płatność za słuchawki wyłącznie gotówką,
*słuchawki wypożyczamy tylko za okazaniem dokumentu tożsamości ze zdjęciem lub na podstawie aplikacji mobywatel☀️.

piątek 18.09.20
– Dj.Ewer Afro Selecta – muzyka świata, folk, ethno
– Dj.Brat Bit – Funk, 70’s,80’s,90’s, latino
– Fly – Rockowe przeboje wszechczasów

sobota 19.09.20
– Dj.Ewer Afro Selecta – muzyka świata, folk, ethno
– Dj.Brat Bit – Funk, 70’s,80’s,90’s, latino
– Dj.Maciej Stajniak (RADIO ESKA) – największe hity i przeboje Eski

niedziela 20.09.20
– Dj.Ewer Afro Selecta – muzyka świata,
– Dj.Brat Bit – Funk, 70’s,80’s,90’s, latino
– Dj.Igor M. (SO HARD) & Dj.Luzwixa – trapy, rapy


BILETY NA FESTIWAL:
bilety jednodniowe: 70 zł – do 17.09.20, 80 zł -w dniu koncertu
karnety 18-20.09: 140 zł – do 17.09.20, 160 zł -w dniu koncertu
karnety 18-19.09: 105 zł – do 17.09.20, 120 zł -w dniu koncertu
karnety 19-20.09: 105 zł – do 18.09.20, 120 zł -w dniu koncertu

Bilety oraz karnety dostępne w sprzedaży online: https://iframe267.biletyna.pl/
oraz w serwisach: www.wrockfest.pl/bilety-online/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl,
www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, goingapp.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl
Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Impreza odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2. Ilość miejsc na imprezie ograniczona zgodnie z wytycznymi 5 m2 powierzchni na osobę Przy wejściach na imprezę oraz w toaletach dostępne będą pojemniki z płynem do dezynfekcji.
Uczestnicy imprezy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy, a w szczególności do:
– samodzielnego wyposażenia w materiały ochrony osobistej( maseczki, przyłbice)
– przestrzegania zasad dystansu odległości 1,5 m
– złożenia pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę lub wcześniej drogą online, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym (druki oświadczeń będą dostępne przy wejściu na imprezę oraz na stronie www.3-majowka.pl)
– pełnej współpracy z służbami porządkowymi organizatora
Aktualne przepisy dotyczące organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych znajdują się tu: https://www.gov.pl/web/kultura/wytyczne-dla-organizatorow-imprez-kulturalnych-i-rozrywkowych-w-trakcie-epidemii-wirusa-sars-cov-2-w-polsce
Wejście na teren imprezy możliwe będzie w godz. 14.30 – 22.00. Prosimy o zapoznanie się z aktualnym harmonogramem oraz regulaminem imprezy na stronie www.3-majowka.pl i odpowiednio wcześniejsze przyjście. W przypadku kolejek prosimy o cierpliwość i zachowanie przepisowych odległości.

Koncert muzyki filmowej Wojciech Kilar

Orkiestra Polskiego Radia i Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego pod dyrekcją Macieja Sztora wykonają Koncert Muzyki Filmowej poświęcony twórczości wybitnego polskiego kompozytora Wojciecha Kilara. Partie solowe zaśpiewają Anna Lasota i Jasin Rammal-Rykała, a narrację poprowadzi Magda Miśka-Jackowska.


Koncert najbardziej znanych tematów filmowych skomponowanych przez Wojciecha Kilara wzbogaci projekcja na wielkim ekranie kinowym fragmentów filmów i najsłynniejszych filmowych kadrów.

Podczas koncertu zaprezentowane zostaną najsłynniejsze suity orkiestrowe z takich dzieł jak: „Pan Tadeusz”, „Ziemia obiecana”, „Przygody pana Michała”, „Trędowata”, „Zemsta”, „Kronika wypadków miłosnych”. W programie koncertu znajdą się także utwory z filmów „Faustyna”, „Sami swoi” i kultowego „Rejsu” oraz dzieła będące rezultatem międzynarodowej współpracy Kilara z wytwórniami europejskimi i hollywoodzkimi: „Pianista”, „Dracula” „Dziewiąte wrota”, „Król ostatnich dni”, „Portret damy”.

 

 


Bilety dostępne są na stronie eBilet.pl, biletyna.pl oraz www.Koncert.Filmowy.pl

 

Organizator: 

TRINITY Media Entertainment Development
ul. Racławicka 42/29
02-601 Warszawa
telefon: +48 793 131 033
mail: kontakt@trinitygroup.pl

Agnieszka Chylińska – „Warto było szaleć tak!” – 25 lat na scenie

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…


Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać.

Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” 😉

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów J Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest WAM dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

Koncert poprzedzony jest kampanią społeczną „Pali się, bądź czujny” – godz. 19:00

 

Bilety dostępne w serwisie: www.ebilet.pl,

 

Organizator: 

Wagart Warszawa Sp. z o.o.

biuro@wagart.eu; tel. 32 250 62 90

Komunikat organizatora ws. zmiany daty koncertu:

„Szanowni Państwo,

Z pełnym szacunkiem  do Waszego zdrowia przenosimy koncert Agnieszki Chylińskiej na jesienny termin tj. 30.10.2020 r , godz. 19:30.

Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność.”

VISUAL CONCERT – KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I EPICKIEJ

 

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej (Visual Concert) z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe multimedialno-muzyczne show, które odwiedziło już kilka polskich miast w 2019 roku, (Poznań/Gdynia/Szczecin/Wrocław/Katowice) wypełniając po brzegi wszystkie miejsca w ich arenach.

Podczas Visual Concert wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku „trailer music”. Przedstawiamy obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, kinowo–panoramicznym ekranie ledowym nowej generacji.

 


 Bilety w cenach od 79 do 159 zł dostępne są na stronie eBilet.pl a także w wybranych salonach Media Markt oraz online (Abilet.pl, Kupbilecik.pl).

 

Organizator: 

VISUAL PRODUCTION SP z o.o.

Ul. Tęczowa 29/4

60-287 Poznań

TACO HEMINGWAY

Pocztówka z Polski Tour w Hali Stulecia!

Cztery i pięć. Dokładnie tyle lat minęło od premiery dwóch niezwykle ważnych EP-ek drugiej dekady XXI wieku w Polsce. Trójkąt Warszawski i Umowa o Dzieło, bo o nich mowa, sprawiły, że pseudonim Taco Hemingway pojawił się na ustach niemalże wszystkich. Od tego czasu warszawski raper zdążył wyprzedać kilka tras koncertowych i PGE Narodowy z Dawidem Podsiadło, sprzedać ponad 300 tys. płyt, nagrać z Quebonafide ultra popularny album Soma 0,5 mg i otrzymać trzy Fryderyki.

Nadchodząca trasa będzie promowała płytę Pocztówka z WWA, Lato ‘19, która miała swoją premierę 23 lipca 2019 roku. W ramach Pocztówka z Polski Tour artysta odwiedzi m.in. Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań i Gdańsk.

 

Bilety dostępne na Goingapp.pl.

 

Organizator: 

Revolume

SCOOTER – God Save the Rave

Koncert został przeniesiony z 27 marca.

Jedyny w swoim rodzaju zespół Scooter ponownie w Polsce!

Scooter to niemiecka grupa, założona w 1993 roku w Niemczech. Muzyka, jaką wykonują określana jest połączeniem gatunków dance, rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, trance oraz techno. Ich pierwszy singiel „Hyper Hyper” szybko odniósł ogromny sukces, a powstał w wyniku freestyle’u wokalisty H.P. Baxxtera do tanecznego utworu instrumentalnego. Na przestrzeni tylu lat na scenie zespół wydał już ponad 20 studyjnych albumów, a jednymi z ich największych hitów są „How Much Is The Fish”, „Maria”, „One” czy „The Logical Song”.

Pełny skład zespołu odwiedzi Wrocław w ramach swojej trasy koncertowej.

Bilety dostępne na www.ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

 

Organizator: 

Follow the Step

Katie Melua Live in Concert 2020

Ethno Jazz Festival zaprasza do Wrocławia na długo oczekiwany koncert Katie Melua! Pochodząca z Gruzji artystka wystąpi 9 października w Hali Stulecia.


Katie Melua jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek -sprzedała ponad 11 mln albumów, otrzymała za nie ponad 50 platynowych płyt w wielu krajach. Artystka pochodzi z Tbilisi (Gruzja), mając kilka lat przeniosła się razem z rodziną do Wielkiej Brytanii. Ukończyła prestiżową uczelnię -Brit School of Performing Arts. Jej niezwykły, głęboki i ciepły głos oraz sposób w jaki interpretuje utwory i opowiada historie piosenkami, stały się jej znakiem rozpoznawczym.

Katie Melua jest jedną z najbardziej utytułowanych i najlepiej sprzedających się artystek w Wielkiej Brytanii. Wydała dotychczas 7 albumów studyjnych, które znalazły się na szczytach list przebojów: Call Off The Search, Piece By Piece, Pictures, The House, Secret Symphony, Ketevan oraz samodzielnie wyprodukowany In Winter. Znakomita autorka tekstów, kompozytorka i aranżerka takich hitów jak Nine Million Bicycles, The Closest Thing to Crazy. Od rozpoczęcia kariery w 2003 roku Katie Melua nieustannie koncertuje na całym świecie, urzekając publiczność swoim ciepłym głosem i czarującą osobowością. Na koncertach w Polsce w 2020 roku publiczność będzie mogła usłyszeć wszystkie znane przeboje artystki, a także utwory z nowego studyjnego albumu nad którym obecnie pracuje.

 

Bilety dostępne w serwisach: www.ebilet.pl, www.ethnojazz.pl/bilety-online/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.kupbilecik.pl, goingapp.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

 

Organizator: 

www.wrockfest.pl

Rezerwacje: bilety@o2.pl

PEZET – Magenta Tour

Po spektakularnym sukcesie grudniowego koncertu w stołecznym Torwarze, który wyprzedał się w zaledwie 15 minut, Pezet ogłosił, że zagra jeszcze 4 koncerty!

Grudniowy koncert Pezeta w Warszawie okazał się jednym z ważniejszych muzycznych wydarzeń 2019 roku. Artysta przygotował blisko dwugodzinne show z oprawą wizualną, której nie powstydziłby się światowe gwiazdy. Tak jak zapowiadał, zagrał swój najlepszy jak dotąd koncert. Na scenie pojawili się też prawie wszyscy goście, których można usłyszeć na albumie „Muzyka Współczesna”.

Ten grudniowy koncert dał mi niesamowitą energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem od fanów bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów. Szybko podjąłem decyzję, że spróbuję te prośby spełnić. Mam nadzieję, że te cztery wydarzenia, które planujemy będą jeszcze lepsze i dam fanom to na co czekają – najlepsze show w ich i moim życiu! Na pewno dam z siebie wszystko – mówi Pezet.

Bilety dostępne na www.ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

 

Organizator: 

Revolume

 

WYDARZENIE PRZEŁOŻONE / BASS ASTRAL x IGO ENSEMBLE

Komunikat organizatora ws. zmiany daty koncertu:

W związku z panującą sytuacją jesteśmy zmuszeni przesunąć trasę koncertową na jesień. Koncert w Hali Stulecia odbędzie się 20 października.

Oczywiście zakupione przez Was bilety zachowują ważność, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z support@goingapp.pl.


Bass Astral x Igo wracają z trasą koncertową promującą najnowszy album „Satellite”.

Po niesamowicie udanym IT’S DARK TOUR tym razem duet wystąpi w zupełnie innej odsłonie. Trasa Bass Astral x Igo Ensemble to nowe utwory i nowe aranżacje znanych już utworów stworzone wraz z sześcioosobowym zespołem. Wiosną czeka na Was 10 koncertów w 9 miastach. Premiera albumu już w kwietniu

Bilety dostępne w sklepach sieci Empik, Empikbilety.pl i Going!.

Organizator: 

IgloRecords

https://goingapp.pl/baxi