Giełda Minerałów

73.WROCŁAWSKA GIEŁDA I WYSTAWA MINERAŁÓW, SKAMIENIAŁOŚCI I WYROBÓW JUBILERSKICH

zaprasza na :

Wystawy i kolekcje minerałów, skamieniałości, meteorytów; odczyty popularno-naukowe.

Na stoiskach targowych (wystawcy z Polski, ale także z Czech, Węgier i Niemiec):

– biżuteria ze srebra, złota, kamieni szlachetnych i ozdobnych, korala, pereł, bursztynu, wyroby użytkowe z kamienia;

– minerały i skamieniałości z Dolnego Śląska i innych rejonów Polski, a także z Czech, Słowacji, Maroka, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Brazylii, Madagaskaru, Pakistanu, Wietnamu;

– ponadto: akcesoria kolekcjonerskie i do produkcji biżuterii;

– wyroby ze szkła artystycznego, ceramiki, skóry, rogu i drewna, muszle i motyle, rzemiosło artystyczne z Egiptu, Peru, Meksyku, Indii, przyprawy.

Jezioro Łabędzie

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy – Jezioro Łabędzie

Rosyjski Klasyczny Balet to odnoszący sukcesy moskiewski zespół teatralny tańca klasycznego, w skład którego wchodzą najlepsi przedstawiciele rosyjskich szkół baletowych, zasłużeni mistrzowie tańca. Dziś oni stanowią podstawę kolektywu.

Kierownik baletu to zasłużony mistrz, choreograf i solista Hasan Usmanow, który swój warsztat zawdzięcza rosyjskim i zagranicznym wybitnym teatrom, w których występował. Primabalerina, Zasłużona Artystka Rosji – Natalya Kungurceva.

W składzie kolektywu wśród uznanych tancerzy baletowych są laureaci konkursów międzynarodowych – Dmitry Smirnov, Alexander Butrimovich. Do zespołu baletowego należą także młodzi tancerzy – absolwenci Moskiewskiej Akademii Choreografii, Akademii Baletu Rosyjskiego im. Agrippiny Waganowej (Petersburg) oraz innych znanych szkół baletowych w Rosji.

Rosyjski Klasyczny Balet jest jednym z najczęściej występujących zespołów baletowych, który ma w ciągu roku ponad 300 wystąpień. Jest entuzjastycznie przyjmowany zarówno w Rosji, jak i w Meksyku, Japonii, USA, Chinach, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Finlandii i innych krajach świata.

W okresie od 6 marca do 2 kwietnia 2020 roku „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu Rosyjskiego Klasycznego Baletu obejrzą widzowie z 20 miast w Polsce. To będzie wspaniałe widowisko (w 2 aktach i 4 scenach, trwające 2 h 30 min. z przerwą), w którym bajecznie piękne kostiumy i zjawiskowa scenografia są połączone z niezrównaną muzyką Czajkowskiego i genialnym tańcem 40 tancerzy baletowych!

„Jezioro Łabędzie” to jedyny w swoim rodzaju utwór, który można słuchać i oglądać dziesiątki razy z coraz większym zainteresowaniem. Piękna, wysublimowana muzyka baletowa, cała do ostatniej nuty, przelewa się w taniec. Przy tym bajka przekształciła się w żywą symbolikę tego, co jest szlachetne i wzruszające w duszy słowiańskiej kobiety. Historia dziewczyny zaczarowanej w Łabędzia przez złego czarnoksiężnika to legenda znana z dzieciństwa. A motywy złowrogiej dwoistości w wizerunku Czarnego Łabędzia wciąż inspirują współczesnych artystów wszystkich gatunków sztuki.
„Jezioro Łabędzie”, jak powiedział krytyk, to „wzruszająca pieśń bez słów”!

 

Bilety dostępne na eventim.pl.

Organizator: 

Owacja Sp. z o.o.

+48 539 909 555

Dire Straits Experience

Legendarny zespół Dire Straits, na czele z Markiem Knopflerem, który swoimi 120 milionami sprzedanych albumów pisze historię Rocka, wyprzedaje największe stadiony na swoje koncerty i zdobywa szczyty popularności w latach 70 tych. Ogromna popularność grupy trwała przez 15 lat, ale ogromne zainteresowanie zespołem, zostało kontynuowane nawet po odejściu Marka, która odszedł w późnych latach osiemdziesiątych aby realizować własne projekty.

Aktualnie grupa Dire Straits z nagłówkiem EXPERIENCE powraca po latach na światową trasę koncertową, z udziałem kilku członków składu początkowego, przedstawiając niezapomniane show.

Bezcenni muzycy, posiadacze Grammy Awards, jak saksofonista Chris White, gitarzysta Terence Reis, perkusista Chris Whitten, klawiszowiec Simon Carter, Tim Walters i James Powell przemierzają światowe miasta a ich koncerty w monentalnie się wyprzedają.

Limitowana Edycja BILETÓW Meet & Greet umożliwia ich posiadaczom osobiste spotkanie z zespołem!

Dodatkowe informacje: otwarcie bram 18:30

Jubileuszowe XX Dolnośląskie Targi Ślubne w Hali Stulecia

Targi Ślubne Wrocław – Hala Stulecia

Targi Ślubne

Przyjdź i sprawdź najlepszą imprezę dla narzeczonych! Obecność przed ślubem obowiązkowa.

Wymarzona suknia ślubna, idealnie skrojony garnitur, wyjątkowy samochód do ślubu? Bez obaw, to wszystko i wiele więcej znajdziesz pod dachem Hali Stulecia już 12 stycznia 2020 r. na jubileuszowych – XX Dolnośląskich Targach Ślubnych.

Co będzie czekało na miejscu?

• najnowsze trendy ślubne, zaprezentowane podczas profesjonalnych pokazów mody,
• konkursy dla narzeczonych ze wspaniałymi nagrodami,
• specjalne rabaty i oferty targowe, których nie spotkasz nigdzie indziej,
• efektowne show sceniczne – pokazy tańca, barmańskie, prezentacje wokalne,
• degustacje przygotowane przez wystawców… i wiele innych!

Targi Ślubne zapewnią Ci ogromny zastrzyk inspiracji – u nas poznasz najnowsze trendy i nowinki, które skonsultujesz na miejscu ze specjalistami z branży.

Więcej informacji:

WWW: www.targislubne.pl
Facebook: www.facebook.com/miedzyplanetarnetargislubne
Instagram: www.instagram.com/targislubne.pl/

Bilety dostępne na www.targislubne.pl/wroclaw-bilety oraz kasie przy wejściu, w dniu imprezy.

 

Organizator: 

Targi Ślubne
ul. 1 Maja 9/1A
40-224 Katowice
tel. (32) 35 10 500
603 191 668

www.targislubne.pl/

Wrocław Hip Hop Festival 2019

Wrocław Hip Hop Festival

5 edycja Wrocław Hip Hop Festival odbędzie się we Wrocławiu, 22 listopada 2019 roku. Festiwal na przestrzeni kilku lat rozwinął się w jeden z największych i najważniejszych festiwali hip hop w Polsce!
Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 10 tysięcy osób!

Muzyka i wspaniała atmosfera powodują, że nie wolno tej imprezy przegapić. Wrocław Hip Hop Festival rozgrzewa serca i nie pozwala spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór. W listopadzie 2019 każdy miłośnik muzyki hip hop obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

W tym roku zagrają:
– Paluch
– Kali
– Szpaku
– Słoń
– Guzior
– VNM
– Jan-Rapowanie
– DJ Soina

kolejni wykonawcy wkrótce!

 

Bilety można kupić:

1) przez stronę internetową Festiwalu www.hiphopfestival.pl

2) w systemie sprzedaży www.ticketos.pl

3) w systemie sprzedaży www.ebilet.pl

4) w systemie sprzedaży www.going.pl

5) w całej Polsce w punktach sprzedaży Ticketmaster, Eventim i eBilet (m.in. w Salonach EMPiK, Media Experti Media Markt).

Organizator: 

Planeta Młodych
info@hiphopfestival.pl
www.hiphopfestival.pl

One Love Music Festival 2019

One Love Music Festival

16 edycja One Love Music Festival odbędzie się we Wrocławiu, 23 listopada 2019 roku. Festiwal na przestrzeni kilkunastu lat rozwinął się w wielkie święto muzyki!

Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 10 tysięcy osób. Profil artystyczny One Love Music Festival zdecydowanie przełamuje panujące schematy festiwalowe. Artyści prezentują najświeższe, najbardziej ambitne i ekscytujące projekty z całego świata. Festiwalowa publiczność może zatem spodziewać się prawdziwej uczty dźwięków reggae, roots, dub, ragga, hip-hop, dancehall, ska, world music, drum & bass, dubstep, breakbeat, electronic, alternative, soul a także cyfrowych eksperymentów. Muzyka i płynące zewsząd pozytywne wibracje powodują, że nie wolno tej imprezy przegapić. One Love Music Festival rozgrzewa serca i nie pozwala spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór. W listopadzie 2019 każdy miłośnik dobrej muzyki obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

W tym roku zagrają:
– Chase & Status (UK)
– Morcheeba (UK)
– Dub Inc (FR)
– Black Sun Empire & Multiplex MC (NL)
– Asian Dub Foundation (UK)
– Tabu (PL)
– Bob One x Bas Tajpan (PL)
– Rosalie. (PL)
– Flirtini (PL)
Kolejni wykonawcy wkrótce!

 

Bilety można kupić:

1) przez stronę internetową Festiwalu www.onelove.pl

2) w systemie sprzedaży www.ticketos.pl

3) w systemie sprzedaży www.ebilet.pl

4) w systemie sprzedaży www.going.pl

5) w całej Polsce w punktach sprzedaży Ticketmaster, Eventim i eBilet (m.in. w Salonach EMPiK, Media Experti Media Markt).

Organizator: 

Planeta Młodych
info@onelove.pl
www.onelove.pl

Kids for Kids – koncert najwspanialszych bajkowych piosenek!

Najbardziej pożądany prezent Mikołajkowy dla Twojego dziecka!!!

Koncert najwspanialszych bajkowych piosenek! Spektakularne widowisko muzyczno-multimedialne w wykonaniu wrocławskiej Młodzieżowej Akademii Musicalowej oraz Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective. Gościnnie wystąpi Grupa Akrobatyczna Everest.

Kids for Kids jest wydarzeniem cyklicznym, które na stałe wpisuje się w kalendarz eventowy Wrocławia. Przyświeca mu idea wzajemnej inspiracji, zabawy, motywacji i edukacji młodych osób. Organizatorzy wierzą, że dzieci i młodzież odkrywają i rozwijają swój potencjał w rozmaitych okolicznościach.

Będzie to niezwykłe spotkanie z ponad 250 utalentowanymi, młodymi Wrocławianami, którzy staną na scenie, aby przenieść nas w magiczny świat, pokazując jak talent, wzajemne wsparcie, życzliwość i systematyczna praca, czynią cuda!

Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji towarzyszących podczas wydarzenia, w tym  upominek dla każdego uczestniczącego w koncercie dziecka.

Szefem projektu, mającego za zadanie otworzyć ludzkie serca i umysły, jest  Krystyna Wróblewska wraz z zespołem agencji Wróblewska Business Event.

Przewidziane są darmowe wejściówki na wydarzenie dla dzieci z wrocławskich domów dziecka.

Bawmy się i pomagajmy!

Ważne informacje:

  • Spektakl dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.
  • Czas trwania 1,5 godziny.

 

Bilety dostępne na eBilet.pl oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej.

Organizator: 

Wróblewska Business Event

BASS ASTRAL X IGO „ IT’S DARK”

Bass Astral x Igo wracają na trasę koncertową, inną niż wszystkie! Po wyprzedanej wiosennej serii koncertów przyszedł czas na zdecydowanie mocniejsze wrażenia. Już jesienią usłyszycie nowe piosenki zapowiadające trzecią płytę duetu, doświadczycie kosmicznych wrażeń wizualnych, będziecie częścią niezwykłego wydarzenia pełnego niespodzianek i emocji! Nie może tam Was zabraknąć!

Duet Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Obaj swoje pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiali w rockowym zespole Clock Machine. Nie mieli wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, dlatego wnoszą do niej zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce. Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w Polsce i zagranicą.

Duet ma na koncie dwa długogrające albumy. W marcu ubiegłego roku muzycy wyruszyli w trasę, by promować ostatni z nich – „Orell”. Płyta zrobiła sporo zamieszania na rynku muzycznym, co poskutkowało wyprzedaną wiosenną trasą koncertową w 2018 r. Następnie zespół zagrał kilka koncertów w ramach projektu Bass Astral x Igo Orchestra, w którym duetowi na scenie towarzyszył kwartet smyczkowy, sekcja dęta oraz sekcja rytmiczna. Latem zespół zagrał na największych polskich festiwalach (Open’er, Audioriver, Krakow Live Festival, OFF Festival, Męskie Granie). Wiosną bieżącego roku, po półrocznej przerwie, zespół wyprzedał kolejną trasę w największych polskich miastach, a Igor został (obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Tomasza Organka) twarzą Męskiego Grania 2019.

 

 


Od 3 września: Empik Premium | Od 4 września: empikbilety.pl, Going. , bilety.cojestgrane24.pl.

 

Organizator: 

Iglo Records Sp. z o.o.

Targi Mieszkań i Domów

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów we Wrocławiu!

Kupujesz pierwsze mieszkanie? Powiększyła Ci się rodzina i potrzebujesz więcej przestrzeni? A może szukasz nowoczesnych rozwiązań do domu lub inspiracji do jego urządzenia? Tutaj spotkasz deweloperów oraz specjalistów z branży mieszkaniowej i budowlanej.

Czekają na Ciebie spotkania z ekspertami, bezpłatne seminaria, strefy specjalne oraz wyjątkowe rabaty, a na najmłodszych uczestników mnóstwo atrakcji.

Jeśli wybierzesz się na targi autem nie musisz martwić się o miejsce postojowe. Do Twojej dyspozycji będzie bezpłatny parking zlokalizowany ok. 350 metrów od hali, tuż przy ZOO.

To największa i najważniejsza tego rodzaju impreza Dolnego Śląska – wpisz ją do swojego kalendarza!

 

 


Przedsprzedaż on-line 15,00 | On-line w czasie targów 20,00 | W kasie targowej 20,00 | W kasie rodzinny 30,00/

 

Organizator: 

Nowy Adres S.A.
ul. Sienna 75
00-833 Warszawa
tel. 22 826 54 63

e-mail: kontakt@nowyadres.pl
www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw

Polska Noc Kabaretowa 2019

Zapraszamy w najśmieszniejszą podróż Waszego życia! Na niezwykłym pokładzie PNK2019 wyruszamy w poszukiwaniu humoru świata. Niezastąpiony przewodnik – Kabaret Nowaki zadba o to, aby było różnorodnie, dynamicznie i all inclusive.

W drogę zabiorą się z nami najodważniejsi odkrywcy humoru świata: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile i Kabaret K2. Zajrzymy do najbardziej dzikich zakątków świata, nie ominiemy żadnej wyspy i szczytu w poszukiwaniu najśmieszniejszego żartu. Zadbamy o to, aby nasza wspólna przygoda była pełna kolorów, zaskakujących odkryć i śmiechu ponad wszelkimi granicami.

Podróż za jeden uśmiech, Rejs i Boso przez świat mogą się schować! Nadciąga Polska Noc Kabaretowa 2019! Wskakujcie na pokład i ruszajcie z nami w poszukiwaniu humoru świata.


 Bilety w cenach od 80 zł do 220 zł dostępne są na stronie eBilet.pl a także na stronach www.kabaretowebilety.pl, biletynakabartety.pl oraz w bileterniach stacjonarnych i online.

 

Organizator: 

P.W. LUX Jerzy Grazda

ul. Północna 4, Szczecin

koncert@op.pl

www.polskanockabaretowa.pl