ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ

Dlaczego Życie Bez Ograniczeń jest wydarzeniem unikalnym na skalę światową?

Od trzech edycji tego wydarzenia, udowadniamy, że inspiracja może mieć wymiar światowy. Być może po raz pierwszy na świecie zobaczysz show, które łączy w sobie wyjątkowe prelekcje światowej klasy liderów, którym przewodzić będzie sam Nick Vujicic! To próba połączenia przemówień z równie ważnymi występami artystycznymi – inspirująca całość opowiadająca historię o marzeniach.

Wydarzenie skierowane do każdego bez względu na wiek, wiarę, ograniczenia. Wyjątkowa podróż do świata, w którym takie wartości jak miłość, uczciwość i prawda są najważniejsze.

Poczuj niesamowite emocje i zobacz niezwykłą sztukę, która opowiada autentyczną historię o pokonywaniu przeszkód by zainspirować Cię do pozytywnych zmian w Twoim życiu. Grupa ponad 1000 wspaniałych osób, która pracuje nad tym wydarzeniem: organizatorzy, prelegenci, artyści by sprawić, że 27 października 2018 r. będzie jednym z najszczęśliwszych dni w Twoim życiu.

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie internetowej : http://zyciebezograniczen.pl/

oraz w miarę dostępności miejsc na sali, w kasie Hali Stulecia w dniu wydarzenia.

 

Targi pracy Career EXPO

Czujesz się czasem jak nie z tego świata? Uparcie próbujesz dopasować się do środowiska, w którym pracujesz? Nie zmieniaj siebie, zmień pracę!

Wpadnij 23 października do wrocławskiej Hali Stulecia i poznaj swojego przyszłego pracodawcę!

Pobierz bezpłatny bilet na: https://careerexpo.pl/targi-pracy/wroclaw

 

Organizator: 

Career EXPO Poland,
ul. Kazimierza Wielkiego 15/5
50-077 Wrocław
help@careerexpo.pl
tel: + 48 883 219 900

wROCK for Freedom – Dzień Niepodległości
Lady Pank oraz KOMBII

Lady Pank oraz Kombii zagrają 11 listopada w Hali Stulecia!

Jak co roku zapraszamy 11 listopada do Hali Stulecia na nadzwyczajny koncert z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Pierwszą gwiazdą koncertu „wROCK for Freedom – Dzień Niepodległości” będzie ulubiony przez publiczność kilku już pokoleń zespół LADY PANK, który zagra w całości swoją pierwszą płytę LP1, z której pochodzi większość przebojów grupy – m.in. “Kryzysowa narzeczona”, “Mniej niż zero” czy „Zamki na piasku”. Po 35 latach od debiutu Lady Pank zagrają dla wrocławskiej publiczności w Hali Stulecia! 11 listopada w Hali Stulecia wstąpi również niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej – zespół KOMBII. Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Plutę, którzy tworzą KOMBII, łączy ponad 40 lat współpracy scenicznej.

Legendy polskiego rocka – Lady Pank oraz KOMBII oraz ich nieśmiertelne przeboje gwarantują najgłośniejsze obchody święta 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości – warto być z nami tego dnia!

 


Bilety dostępne w eBilet.pl oraz w kasie biletowej Hali Stulecia, na stronie www.wrockfest.pl/bilety-online/ a także w bileterniach www.biletin.pl, www.ticketmaster.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.kupbilecik.pl oraz w salonach Empik, Saturn i Mediamarkt.

 

Organizator: 

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych
„Nasze Miasto Wrocław“

www.wrockfest.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

wROCK for Freedom – Dzień Niepodległości
DŻEM, IRA i Happysad

DŻEM, IRA i Happysad zagrają 10 listopada w Hali Stulecia!

Wrocławską tradycją stały się już koncerty gwiazd polskiego rocka z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku festiwal „Wrock for Freedom – Dzień Niepodległości” potrwa aż 2 dni!

10 listopada, w wigilię 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, we wrocławskiej Hali Stulecia zagrają DŻEM, IRA oraz HAPPYSAD. Publiczność kilku pokoleń zaśpiewa wspólnie ” Wehikuł czasu”, „Cegłę” i „Sen o Victorii” – Dżemu, „Mój dom” i „Nadzieję” – zespołu IRA, a także „Zanim pójdę” i „Łydkę” – Happysadu.

Przypominamy, że 11 listopada w Hali Stulecia zagrają LADY PANK oraz KOMBII.

To będą najgłośniejsze obchody święta 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości – warto być z nami w te dni!


Bilety dostępne w eBilet.pl oraz w kasie biletowej Hali Stulecia, na stronie www.wrockfest.pl/bilety-online/ a także w bileterniach www.biletin.pl, www.ticketmaster.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.kupbilecik.pl oraz w salonach Empik, Saturn i Mediamarkt.

 

Organizator: 

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych
„Nasze Miasto Wrocław“

www.wrockfest.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

One Love Sound Fest 2018

15. edycja One Love Music Festival odbędzie się we Wrocławiu 17 listopada 2018 roku. Festiwal na przestrzeni kilkunastu lat rozwinął się we wspaniałe święto muzyki! Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 10 tysięcy osób. Profil artystyczny One Love Music Festival zdecydowanie przełamuje panujące schematy festiwalowe. Artyści prezentują najświeższe, najbardziej ambitne i ekscytujące projekty z całego świata. Festiwalowa publiczność może zatem spodziewać się prawdziwej uczty dźwięków reggae, roots, dub, ragga, hip-hop, dancehall, ska, world music, drum & bass, dubstep, breakbeat, electronic, alternative, soul a także cyfrowych eksperymentów. Muzyka i płynące zewsząd pozytywne wibracje powodują, że nie wolno tej imprezy przegapić!

One Love Music Festival rozgrzewa serca i nie pozwala spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór. W listopadzie 2018 każdy miłośnik dobrej muzyki obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

W tym roku zagrają:

Dub Fx (Australia), 5’nizza (Ukraina), High Contrast (Wielka Brytania), The Herbaliser (Wielka Brytania), Promoe (Szwecja), London Elektricity (Wielka Brytania), Metrik (Wielka Brytania), Bednarek (Polska), Grubson (Polska), The Dumplings (Polska), Damian Syjonfam (Polska), Gutek (Polska), Pow Pow Movement (Niemcy), Dynamite MC (Wielka Brytania), Gooral (Polska), Splendid sound (Polska), PAXON (Polska), Tun Up Sound (Polska), Sete Rios (Polska).

 


 Bilety dostępne są w kasie biletowej Hali Stulecia, a także w serwisie eBilet.pl, na stronie internetowej Festiwalu www.onelove.pl, a także w bileterniach Ticketmaster, Eventim i Ticketos.pl oraz w punktach sprzedaży w salonach Empik, Saturn i Media Markt.

 

Organizator: 

Stowarzyszenie Planeta Młodych
info@hiphopfestival.pl

Wrocław Hip Hop Festival 2018

4. edycja Wrocław Hip Hop Festival odbędzie się we Wrocławiu, 16 listopada 2018 roku. Festiwal na przestrzeni kilku lat rozwinął się w jeden z największych i najważniejszych festiwali hip hop w Polsce!

Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 10 tysięcy osób! Muzyka i wspaniała atmosfera powodują, że nie wolno tej imprezy przegapić. Wrocław Hip Hop Festival rozgrzewa serca i nie pozwala spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór.

W listopadzie 2018 każdy miłośnik muzyki hip hop obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

Program Festiwalu:

O.S.T.R., Quebonafide, Paluch, Kękę, Dwa Sławy, Otsochodzi, Szpaku, Plan Be, Małach & Rufuz, Hades, DJ Soina, Sztigar Bonko, WCK, The Gang Band, Taxita.

Prowadzenie Festiwalu:
Wujek Samo Zło

 


 Bilety dostępne są w kasie biletowej Hali Stulecia, a także w serwisie eBilet.pl, na stronie internetowej Festiwalu www.hiphopfestival.pl, a także w bileterni Ticketpro oraz w punktach sprzedaży w salonach Empik, Saturn i Media Markt.

 

Organizator: 

Stowarzyszenie Planeta Młodych
info@hiphopfestival.pl

71. WROCŁAWSKA GIEŁDA
I WYSTAWA MINERAŁÓW, SKAMIENIAŁOŚCI I WYROBÓW JUBILERSKICH

> Wystawy i kolekcje minerałów, skamieniałości, meteorytów; odczyty popularno-naukowe.

> Na stoiskach targowych (wystawcy z Polski, ale także z Czech, Węgier i Niemiec):

– biżuteria ze srebra, złota, kamieni szlachetnych i ozdobnych, korala, pereł, bursztynu, wyroby użytkowe z kamienia;

– minerały i skamieniałości z Dolnego Śląska i innych rejonów Polski, a także z Czech, Słowacji, Maroka, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Brazylii, Madagaskaru, Pakistanu, Wietnamu;

– ponadto: akcesoria kolekcjonerskie i do produkcji biżuterii;

– wyroby ze szkła artystycznego, ceramiki, skóry, rogu i drewna, muszle i motyle, rzemiosło artystyczne z Egiptu, Peru, Meksyku, Indii, przyprawy

Students’ Science Expo

Students’ Science Expo są to pierwsze w kraju targi kół na skalę ogólnopolską, które odbędą się 3 października we wrocławskiej Hali Stulecia.

Celem projektu jest stworzenie miejsca połączeń wielu różnych środowisk społecznych – studentów, pracowników naukowych, przedsiębiorstw i obywateli z całej Polski. Students’ Science Expo to idea ekspozycji najnowszych osiągnięć naukowych, organizacyjnych i konstrukcyjno-inżynieryjnych studentów polskich szkół wyższych. Jest to jednocześnie pokazanie potencjału naukowego polskich studentów i zaprezentowanie wpływu inwestycji w szkolnictwo wyższe na rzeczywiste rezultaty rozwoju młodych ludzi. To oni ze swoimi innowacyjnymi pomysłami i wynalazkami, już w niedalekiej przyszłości, staną się nowym kołem zamachowym polskiej gospodarki. Jest to wprowadzenie czynnika stymulującego dla polskich przedsiębiorstw, które dzięki promocji wydarzenia na skalę ogólnopolską, mogą zainteresować się wsparciem merytorycznym i finansowym działalności studenckich kół naukowych.

Wydarzenie stwarza okazję do podniesienia poziomu działań kół naukowych i ich projektów. We wrześniu odbędą się szkolenia z zakresu przygotowania prezentacji biznesowych, po odbyciu których uczestnicy będą mieli szansę na skonsultowanie prezentacji i przedstawienie ich podczas dedykowanej sesji tematycznej w ramach konferencji towarzyszącej wystawie.

 


 Koszt uczestnictwa: 95 zł (rejestracja na stronie: www.sse.pwr.edu.pl). Dla oglądających – udział bezpłatny.

 

Organizator: 

Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej
Fundacja Manus

www.sse.pwr.edu.pl
sse@pwr.edu.pl

Grzegorz Ciechowski – Spotkanie z Legendą

„Grzegorz Ciechowski – Spotkanie z Legendą” to wyjątkowy koncert poświęcony Grzegorzowi Ciechowskiemu. Po sukcesie koncertu w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, z którego powstało koncertowe CD/DVD, Organizatorzy zdecydowali się powtórzyć wydarzenie w sześciu miastach, aby wydarzenie to było dostępne dla szerszej publiczności. Czołówka Polskich wykonawców z towarzyszeniem Orkiestry Adama Sztaby i Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod batutą Adama Sztaby wyruszy w podróż przez wszystkie okresy twórczości Grzegorza Ciechowskiego. Na jednej scenie spotkają się po części Artyści, których znamy z zawierającej premierowy koncert płyty oraz nowi, którzy nie uczestniczyli w nagraniu w 2014 r., między innymi: Justyna Steczkowska, Kasia Kowalska, Natalia Nykiel, Paulina Przybysz, Kasia Wilk, Igor Herbut, Piotr Cugowski, Skubas, Ukeje. Koncerty poprowadzi Piotr Metz.

– Gdy podjąłem to wyzwanie, zabrałem się za pierwszą piosenkę, potem za drugą i okazało się, że zaczęła się piękna opowieść – wspomina pracę nad aranżacjami Adam Sztaba.
Orkiestracje Adama Sztaby oddają charakter poszczególnych wykonawców, zachowując ducha utworów Grzegorza Ciechowskiego.
– Myślę, że jakby Grzegorz żył i siedział z nami tam na sali, to by się bardzo cieszył, że jego muzyka może w tak dużym aparacie wykonawczym tak dobrze zabrzmieć – powiedział po premierze koncertu w 2014 r. Leszek Kamiński, realizator dźwięku i przyjaciel Ciechowskiego.

Wyjątkową atrakcją tego wydarzenia będzie multimedialna forma koncertu. W ilustracjach filmowych Jacka Kościuszko, dedykowanych dla każdego z utworów, zagrał między innymi Bruno Ciechowski, który wcielił się w ducha swojego ojca.

Za produkcję koncertu odpowiada Royal Concert przy współpracy Przemysława Wałczuka z Varsovia Lab.

 


 Bilety w cenie od 79 zł do 249 zł do nabycia na stronie www.royalconcert.pl, oraz w bileterniach: eBilet.pl, Eventim.pl, biletyna.pl, kupbilecik.pl, biletin.pl oraz w sieciach Empik, Media Markt oraz Saturn.

 

Organizator: 

Royal Concert
bilety@royalconcert.pl
tel. 730 377 300

Tribute to…

Podczas koncertu współcześni polscy wykonawcy złożą hołd takim wokalistom, jak: Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury, John Lennon. Do współpracy nad tym projektem zaproszeni zostali: Janusz Radek, Kasia Cerekwicka, Andrzej Piaseczny, Tatiana Okupnik, Krzysztof Cugowski, Kasia Moś, Tomasz Tomson Lach, Baron, Ania Dąbrowska, Justyna Steczkowska.

Podczas koncertu będzie można zobaczyć w sumie około 200 artystów na jednej scenie: 10 wokalistów, 100-osobową orkiestrę symfoniczną, 50-osobowy chór, tancerzy oraz akrobatów.

Wydarzenie poprowadzą Gabi Drzewiecka i Piotr Polk.

 


 Bilety w cenie od 79 zł do 249 zł do nabycia na stronie www.royalconcert.pl, oraz w bileterniach: eBilet.pl, Eventim.pl, biletyna.pl, kupbilecik.pl, biletin.pl oraz w sieciach Empik, Media Markt oraz Saturn.

 

Organizator: 

Royal Concert
bilety@royalconcert.pl
tel. 730 377 300