68. WROCŁAWSKA GIEŁDA
I WYSTAWA MINERAŁÓW,
SKAMIENIAŁOŚCI I WYROBÓW JUBILERSKICH

plakat na stronę www

Wystawy i kolekcje minerałów, skamieniałości, meteorytów; odczyty popularno-naukowe.

Na stoiskach targowych (wystawcy z Polski, ale także z Czech, Węgier i Niemiec):

– biżuteria ze srebra, złota, kamieni szlachetnych i ozdobnych, korala, pereł, bursztynu, wyroby użytkowe z kamienia;

– minerały i skamieniałości z Dolnego Śląska i innych rejonów Polski, a także z Czech, Słowacji, Maroka, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Brazylii, Madagaskaru, Pakistanu, Wietnamu;

– ponadto: akcesoria kolekcjonerskie i do produkcji biżuterii;

– wyroby ze szkła artystycznego, ceramiki, skóry, rogu i drewna, muszle i motyle, rzemiosło artystyczne z Egiptu, Peru, Meksyku, Indii, przyprawy.

ikonka do kalendarza

Organizatorem wydarzenia jest:

Instytut Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego

www.gielda-mineralow.com.pl

 

Absolvent Talent Days Wrocław

570

 

Szukasz zatrudnienia, chcesz poznać tajniki rekrutacji i umiejętności przydatne na ścieżce kariery?

Przyjdź na Absolvent Talent Days – największe targi pracy i praktyk w Polsce oraz festiwal Twojej kariery zawodowej.

To będzie dobry dzień!

Znajdź pracę marzeń:

Zyskaj na czasie i porozmawiaj o warunkach współpracy z przedstawicielami 550 top firm z Polski i zagranicy, którzy szukają kandydatów do pracy takich jak Ty – w swobodnej atmosferze, przy kawie, bez czekania na zaproszenie na rozmowę,

  • Wybieraj spośród 4000 aktualnych ofert korporacji i średnich firm oraz skonsultuj je bezpośrednio z rekruterami bez aplikowania na stanowiska,
  • Spotkaj się twarzą w twarz z twórcami startupów i przyłącz się do zespołów rozwijających najbardziej obiecujące firmy w Polsce,
  • Poznaj ofertę rekrutacyjną w interesujących Cię obszarach, wybierając spośród 50 branż, m.in.:

○     Finanse: Accenture,

○     Księgowość: PwC,

○     FMCG: Jeronimo Martins,

○     E-commerce: Amazon.

 

Rozwiń profesjonalne umiejętności przydatne na ścieżce zawodowej:

 

  • Poznaj najnowsze trendy rekrutacji – dowiedz się jak odpowiadać, by dostać pracę i sprawdź się na próbnych rozmowach rekrutacyjnych,
  • Naucz się negocjować, ćwicz asertywność i poznaj biurową etykietę – weź udział w bezpłatnym szkoleniu prowadzonym przez profesjonalną firmę coachingową,
  • Dowiedz się jak pracować nad sobą, by osiągnąć sukces – dołącz do profesjonalnych, bezpłatnych debat z ekspertami HR i gwiazdami show biznesu, które podzielą się swoim doświadczeniem,
  • Zbliż się do wymarzonej pracy – poznaj ofertę edukacyjną najlepszych uczelni w polsce i podnieś swoje kwalifikacje.

Dodatkowo:

  • Skonsultuj swoje CV u specjalistów HR największych firm w Polsce,
  • Wykonaj bezpłatnie profesjonalne zdjęcie do dokumentów aplikacyjnych.

 

10 000 osób już znalazło pracę lub praktykę razem z nami. Dołącz do nich!

 

Pobierz bezpłatny bilet na http://talentdays.pl.

 

Organizatorem Absolvent Talent Days jest portal www.absolvent.pl.

Światowy Kongres Bibliotekarstwa i Informacji IFLA

Logo_IFLA_Wroclaw_CMYK

Światowy Kongres Bibliotekarstwa i Informacji IFLA jest największym i najważniejszym w świecie wydarzeniem związanym z bibliotekarstwem i informacją naukową. Coroczny kongres IFLA odbywa się zawsze w sierpniu, za każdym razem w innym kraju i gromadzi od 3500 do 5000 profesjonalistów z ok. 120 krajów.

Kongresy IFLA to Global Libraries Voice – przegląd najważniejszych wydarzeń dotyczących bibliotekarstwa, informacji naukowej, zarządzania wiedzą, prezentacja innowacyjnych projektów wytyczających przyszłość bibliotek, wymiana doświadczeń i opinii najwybitniejszych przedstawicieli światowego bibliotekarstwa.

Od chwili powstania tej organizacji – tj. od 1927 roku, Polska gościła kongresy IFLA dwukrotnie: w roku 1936 oraz  w 1959. Trzecie spotkanie ze światowym bibliotekarstwem – Światowy Kongres IFLA 2017 oraz towarzyszące mu 83. Generalne Zgromadzenie członków IFLA,  które odbędzie się we Wrocławiu, w dniach 19-25 sierpnia 2017 r. pod hasłem Biblioteki. Solidarność. Społeczeństwo jest okazją do pokazania dorobku polskiego bibliotekarstwa.

Dla kraju-organizatora kongres jest szansą na zademonstrowanie swojego dorobku profesjonalnego zagranicznym uczestnikom, a także daje szerszemu niż zwykle gronu własnych bibliotekarzy możliwość kontaktu z najwybitniejszymi przedstawicielami branży z całego świata.

Ważnym elementem kongresów IFLA jest tzw. Exhibit, czyli wystawa gromadząca stoiska wystawców-sponsorów, oferujących rozwiązania technologiczne dla bibliotek, co jest dobrą okazją do nawiązania kontaktów i rozmowy o produktach ułatwiających pracę bibliotekarza. To prawdziwa gratka dla miłośników nowych technologii i gadżetów.

Główne informacje o Kongresie znajdują się na stronie IFLA: 2017.ifla.org.

3-Majówka

15726425_1401712623173287_4094887699224977577_n

LADY PANK, KRZYSZTOF ZALEWSKI, CZESŁAW ŚPIEWA, RENATA PRZEMYK, ŁĄKI ŁAN, KULT, LUXTORPEDA,

ACID DRINKERS, COMA, XXANAXX, L.U.C. & Rebel Babel Ensemble, LACUNA COIL oraz 5’NIZZA

z Ukrainy to pierwsi artyści, który potwierdzili już swój udział w 3-Majówce 2017!

Kolejno ogłoszenia wkrótce!

Tradycyjna już 3-Majówka we Wrocławiu rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Impreza, zgodnie ze swoją nazwą, odbędzie się w dniach 1 – 3 maja 2017 r. Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy na urokliwe tereny Pergoli oraz kompleksu wrocławskiej Hali Stulecia, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Od zeszłego roku impreza połączona jest z Gitarowym Rekordem Guinnessa odbywającym się tradycyjnie 1 maja we Wrocławiu, możecie więc spodziewać się również gigantów gitarowego grania w programie 3-Majówki 2017. Przypominamy, że ostatnio na wrocławskim Rynku zagrało razem 7356 gitarzystów, a tym roku liczymy na więcej! Czekamy również na Was z gitarami J

Festiwalowe gwiazdy zagrają na dwóch scenach: na Pergoli, w otoczeniu wody i zieleni, z widokiem na największą i najpiękniejszą w Polsce fontannę, oraz w słynnej z koncertów światowych gwiazd, Hali Stulecia, gdzie będziemy mogli bawić się do późnych godzin nocnych. Dwie sceny gwarantują również większą ilość występujących artystów, których udział w 3 – Majówce będziemy systematycznie ogłaszać. Do dyspozycji majówkowych gości spoza Wrocławia będzie również Festiwalowe Pole Namiotowe położone w bezpośredniej bliskości miejsca koncertów.

Warto spędzić kilka majowych dni we Wrocławiu
3- Majówka 2017 – Daj się porwać!

1.05.17 godz. 17.00 Pergola – Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław
3-Majówka 2017 -Gitarowy Rekord Guinnessa 2017
LACUNA COIL, ACID DRINKERS „Tribute to Lemmy”…

2.05.17 godz. 15.00 Pergola – Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław
3-Majówka 2017
5’NIZZA, LADY PANK, ŁĄKI ŁAN, CZESŁAW ŚPIEWA, L.U.C. & Rebel Babel Ensemble…

3.05.17 godz. 15.00 Pergola – Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław
3-Majówka 2017
KULT, ILLUSION, LUXTORPEDA, XXANAXX…

Wystąpią również COMA, KRZYSZTOF ZALEWSKI i RENATA PRZEMYK, ale nie jest jeszcze potwierdzone w którm dniu
Kolejne ogłoszenia wkrótce!

bilety jednodniowe 1 maja: 60 zł – do 28.02
bilety jednodniowe 2 lub 3 maja: 55 zł – do 28.02
karnety 2 – dniowe (1 i 2.05): 89 zł – do 28.02
karnety 2 – dniowe (2 i 3.05): 89 zł – do 28.02
karnety 3 – dniowe: 110 zł – do 28.02

Więcej informacji wkrótce – bądźcie czujni :)

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz serwisach: www.ebilet.pl www.biletin.plwww.ticketpro.pl ,www.eventim.plwww.biletyna.pl

Kurs weekendowy
z Lamą Ole Nydahlem

image002

 

Zapraszamy serdecznie na weekendowy kurs z Lamą Ole Nydahlem. W dniach 8-9.04.2017 r. będzie można wziąć udział w wykładach dotyczących buddyzmu Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu, dowiedzieć się, na czym polega buddyjski rozwój duchowy, poznać buddyjskie metody radzenia sobie z problemami codzienności i nauczyć się medytacji.

Lama Ole Nydahl pochodzi z Danii. Jest jednym z wysoko wykwalifikowanych lamów buddyzmu linii Karma Kagyu – szkoły pod przewodnictwem XVII Karmapy Taje Dordże. W 1969 roku Ole i jego żona Hannah zostali pierwszymi zachodnimi uczniami największego mistrza medytacji swoich czasów, XVI Karmapy Rangdziung Rigpe Dordże. Na prośbę XVI Karmapy od początku lat siedemdziesiątych Lama Ole jeździ po świecie przekazując nauki buddyjskie i zakłada ośrodki medytacyjne. Jego głębokie doświadczenie, wiedza i dynamiczny styl nauczania inspirują tysiące ludzi przychodzących na jego wykłady i uczestniczących w prowadzonych przez niego kursach.

Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie: http://kurs.buddyzm.pl

 

ORGANIZATOR: Buddyjski Związek Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu

LINK TO STRONY WYDARZENIA: http://kurs.buddyzm.pl

 

The World Games Wrocław 2017

hala

Ponad 4 tysiące sportowców ze 100 krajów świata. Rywalizacja w 31 dyscyplinach na 24 arenach. The World Games będzie największą imprezą sportową w roku 2017 w Polsce.

W stolicy Dolnego Śląska zobaczymy najlepszych zawodników w swoich dyscyplinach. Impreza odbywa się pod patronatem MKOl. To będzie jubileuszowa, dziesiąta edycja Igrzysk. Poprzednie organizowano między innymi w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Japonii. W 2013 roku TWG po raz pierwszy zorganizowano w Ameryce Południowej. Gospodarzem było kolumbijskie Cali.

Po Wrocławiu, w roku 2021 sportowców gościć będzie amerykańskie Birmingham, stolica stanu Alabama. Zawodom towarzyszy wielkie zainteresowanie mediów. Relacje z wrocławskich zmagań trafią do ponad 100 krajów na wszystkich kontynentach.

Dyscypliny the World Games

 Karate squash, biegi, wspinaczka, sporty wrotkarskie, – to dyscypliny uprawiane przez setki, tysiące osób we Wrocławiu.

Na całym świecie zawody gromadzą ogromną publiczność, a najlepsi są sportowymi idolami w swoich krajach.

W trakcie The World Games 2017 rywalizować będą także tancerze. W programie są tańce standardowe, latynoamerykańskie, Rock’n’Roll i salsa.

 Wrocław miał prawo włączyć do programu dyscypliny popularne w skali regionu i kraju. Wybór padł na żużel, futbol amerykański, kickboxing i wioślarstwo halowe.

The World Games – inwestycja w sportową aktywność mieszkańców

The World Games to inwestycja w sportową aktywność ludzi. Chodzi o to, by ruszali się nie tylko w trakcie trwania Igrzysk, ale także po nich, żeby spróbowali i polubili dyscypliny z programu zawodów.
Blisko 10 tysięcy dzieci bierze udział w programie „Mali Wspaniali”. To ogólnorozwojowe zajęcia fizyczne z elementami sztuk walki, których na The World Games nie brakuje. Maluchy poznają nie tylko tajniki sportu, ale także zasady fair play i zdrowego odżywiania. W tym programie wiedzą i doświadczeniem dzieli się z instruktorami reprezentantka Polski w karate Anna Lewandowska, Ambasadorka TWG 2017.  6,5 tysiąca dzieci trenuje we wrocławskich przedszkolach, kolejne 2 tysiące w okolicznych gminach.

 

2 tysiące uczniów gimnazjum wzięło udział w przygotowanym z Aglomeracją Wrocławską projekcie „Orientuj się w aglomeracji”. Był to cykl treningów i zawodów w biegu na orientację, w którym radami i wiedzą na temat tego sportu dzielili się trenerzy i zawodnicy Dolnośląskiego Związku Orientacji Sportowej.

Dzięki wsparciu Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego do szkół w całym kraju trafił sprzęt do uprawiania unihokeja – bramki, piłki i kije. Polski Związek Unihokeja przeszkolił także kilkudziesięciu trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego.

Inwestycje w infrastrukturę sportową

We Wrocławiu powstanie zadaszona pływalnia o wymiarach olimpijskich z trybunami, regulowanym dnem i ruchomymi pomostami. Po zawodach będzie można szkolić na nim młodych pływaków i organizować zawody z udziałem publiczności.

W Parku Tysiąclecia zbudowany zostanie tor do wyścigów na rolkach. To będzie największy tego typu obiekt w Polsce. Wedle planów ma być pierwszym elementem kompleksu sportowego służącego rekreacji mieszkańców miasta.

Największą inwestycją związaną pośrednio z The World Games  jest remont Stadionu Olimpijskiego. TWG2017 należy jednak traktować jako doskonały pretekst by uratować ten wspaniały, ale przez ostatnie lata niszczejący obiekt dla wrocławian. Po Igrzyskach będzie to dom wrocławskich żużlowców i futbolistów amerykańskich.

Dyscypliny The World Games 2017 :

 

BIEG NA ORIENTACJĘ

BULE

FISTBALL

JU-JITSU

KAJAK POLO

KARATE

KORFBALL

KRĘGLE

LACROSSE

ULTIMATE FRISBEE

ŁUCZNICTWO

MUAY THAI

 NARTY WODNE i WAKEBOARD

PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA

PŁYWANIE W PŁETWACH

PRZECIĄGANIE LINY

SPORTOWE RATOWNICTWO WODNE

SPORTY BILARDOWE

SPORTY GIMNASTYCZNE

SPORTY LOTNICZE

SPORTY WROTKARSKIE

SQUASH

 SUMO

TANIEC SPORTOWY

TRÓJBÓJ SIŁOWY

UNIHOKEJ

WSPINACZKA SPORTOWA

NA ZAPROSZENIE:

FUTBOL AMERYKAŃSKI

KICKBOXING

WIOŚLARSTWO HALOWE

ŻUŻEL
 

 

 

 

 

SABATON (Szwecja)
ACCEPT (Niemcy)
TWILIGHT FORCE (Szwecja)

14117894_1273562845988266_8652864699098208007_n

wROCKfest.pl zaprasza na heavymetalowy koncert roku!
28 lutego do Wrocławia ponownie przyjadą najpopularniejsi w Polsce, Szwedzi z zespołu Sabaton.

Podczas trasy promującej najnowszy album „The Last Stand”, szwedzkiej formacji towarzyszyć będzie niemiecka legenda – Accept. Sabaton i Accept supportować będzie szwedzka formacja Twilight Force.

SABATON (Szwecja) heavy metal, power metal:
Związki Sabaton z Polską i Polski z Sabaton są mocne i szczególne. Podejmował muzyków polski minister, współpracowali z potomkiem żołnierza kierującego bitwą pod Wizną, w Warszawie kręcili teledysk, w którym wystąpił słynny aktor Peter Stormare. Szwedzi niejednokrotnie na płytach poruszali tematy z historii Polski. Nie inaczej jest na wydanym w 2016 roku albumie „The Last Stand”, na którym śpiewają o bitwie pod Wiedniem, konkretnie o ataku husarii. To było wielkopomne wydarzenie w historii Europy. Taka ma też być najbliższa trasa koncertowa Sabaton, która – jakżeby inaczej – zahaczy o Polskę.

Basista Pär Sundström zapewnia:

– Właśnie wydaliśmy nasz najnowszy album „The Last Stand”. Jego ocenę zostawiamy fanom. Czas pokaże, czy to nasza najlepsza płyta… Ale już teraz możemy powiedzieć, że „The Last Tour” będzie trasą Sabaton jakiej jeszcze nie było. Od lat chcieliśmy coś takiego zorganizować!

Trasa w towarzystwie tak wielkiej legendy metalu jak Accept, jest również jednym z przejawów wspaniałości, o której mówił Pär. Sabaton to najfajniejsi nauczyciele historii wśród muzyków. Do tego ponad wszystko ceniący sobie kontakt z fanami. Spotkań z polskimi wielbicielami muzyki Szwedów z pewnością nie zabraknie. Każdy przyjazd do Polski kapeli z Falun jest wydarzeniem szczególnym. Można z dużym prawdopodobieństwem zakładać, że nie inaczej będzie tym razem.

Sprawdź, jeśli lubisz: Powerwolf, Iced Earth, Grave Digger, Saxon…
http://www.sabaton.net/
https://web.facebook.com/
https://www.youtube.com/watch?v=7jTgkTEDDog

ACCEPT (Niemcy) heavy metal:

Jeden z zespołów, które są odpowiedzialne za powstanie i rozwój klasycznego heavy metalu. Z przerwami jest na scenie blisko 40 lat. Powrócili na dobre w 2009 roku, w wielkim stylu. Od tamtej pory Accept parokrotnie gościł w Polsce, dając za każdym razem niesamowite koncerty. W 2015 roku zagrali rewelacyjny koncert w krakowskiej Fabryce, bilety gig szybko się wyprzedały.

Na wspólne koncerty z Sabaton cieszy się gitarzysta niemieckiej formacji, Wolf Hoffmann:

– Od lat mamy świetne relacje z Sabaton. Z przyjemnością graliśmy z nimi w USA. Śledzimy ich karierę od wielu lat i nie znam zespołu z tak konkretną wizją, którą do tego potrafią świetnie zrealizować. Pracują bardzo ciężko i mogą być wzorem dla młodych zespołów. Cieszę się, że znów zagramy razem na trasie, zwłaszcza, że ostatnim czasie siedzieliśmy tylko w studio i mamy coś w rodzaju studyjnej klaustrofobii.

W 2014 roku w obozie niemieckiej legendy zaszły wielkie zmiany, zespół opuścili wieloletni muzycy – gitarzysta Herman Frank i perkusista Stefan Schwarzmann. Ich miejsce zajęli znany z Grave Digger i Rebellion gitarzysta Uwe Lulis i blisko o połowę młodszy od założycieli Accept, amerykański perkusista Christopher Williams.

Rok temu w Fabryce widzieliśmy ich już w nowym składzie. Energia, jaką nowi muzycy wnieśli do zespołu, jest ogromna. To czego zawsze można się spodziewać po Accept to niezwykle energetyczne, absolutnie heavymetalowe koncerty które, jak ich muzyka, łączą w sobie najlepsze cechy starego, niemieckiego heavy metalu i nowoczesnego brzmienia.

Sprawdź, jeśli lubisz: Judas Priest, Saxon, Grave Digger, U.D.O….
http://www.acceptworldwide.com/
https://www.youtube.com/watch?v=req-oDf2ZRc
https://www.facebook.com/accepttheband

TWILIGHT FORCE (Szwecja) power metal, symfoniczny metal:
Power metal i opowieści fantasy to twoje pasje? Jeśli tak, a nie znasz jeszcze kapeli Twilight Force, musisz koniecznie to nadrobić. Grupa częściowo mająca bazę w Falun, czyli miejscu narodzin uwielbianego w Polsce Sabaton, cudownie łączy bowiem w swej muzyce opowieści z kręgu fantasy z power metalem i metalem symfonicznym. Jeżeli ktoś ceni dokonania Rhapsody, Dragonforce albo Sonata Arctica, z miejsca pokocha i Twilight Force.
Kapitalny poziom instrumentalny, ocierający się o wirtuozerię, plus kapitalnie śpiewający Chrileon, czyli Christian Eriksson, przeniosą cię w świat smoków, czarów, zaklęć, czarowników, tajemniczych historii, bitew, i tym podobnych. Szwedzka grupa przyjedzie do nas promować drugi album, „Heroes Of Mighty Magic” z sierpnia 2016 roku, który zapowiadał genialny numer „Powerwind”. Szybkość, doskonały warsztat, wspaniałe melodie, podróż na kilkadziesiąt minut do krainy baśni – to dostaniecie wybierając się na koncert Twilight Force.

Sprawdź, jeśli lubisz: Gloryhammer, Rhapsody Of Fire, DragonForce, Pathfinder… https://web.facebook.com/twilightforce
https://www.youtube.com/watch?v=gLxmoaewFVs

Kto zagra:

SABATON (Szwecja) heavy metal, power metal:
+
ACCEPT (Niemcy) heavy metal
+
TWILIGHT FORCE (Szwecja) power metal, symfoniczny metal
Sprzedaż biletów prowadzą :

image001

WWW.biletyna.pl

https://www.facebook.com/StaryKlasztor

WWW.ticketpro.pl

WWW.biletin.pl

Targi Mieszkań i Domów

PLAKAT_WROCLAW_572X368

Bogata oferta deweloperów, darmowe porady ekspertów oraz możliwość wygrania atrakcyjnych nagród – poszukiwanie nowego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! Dodatkowo w ramach Smart Home & Design zobaczysz ofertę firm z zakresu RTV i AGD, innowacyjnych technologii, designu i dekorowania wnętrz oraz ekologicznych rozwiązań dla domu. Oprócz bogatej oferty wystawców organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla zwiedzających. Co godzinę będzie można wziąć udział w bezpłatnych seminariach, podczas których eksperci z dziedziny nieruchomości, finansów i prawa pomogą odnaleźć się w gąszczu przepisów i zasad, które wiążą się z zakupem, sprzedażą lub wynajmem własnego M. Dzięki pracowni wnętrz KODO w Strefie Porad i Wypoczynku będzie można zaprojektować własne mieszkanie oraz odbyć wirtualny spacer w goglach 360°. Zaś każdy, kto wypełni kupon konkursowy na stoisku mieszkaniowi.pl ma szansę wygrać vouchery na usługi architektów lub wartościowe przedmioty wyposażenia mieszkania.

STRONA ORGANIZATORA :

www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw/

Kup bilet

Międzynarodowe Targi Turystyczne 2017

targi turystyczne

Już 24 lutego rozpocznie się kolejna edycja  Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu. Trwająca trzy dni impreza gromadzi tysiące ludzi zainteresowanych szeroko pojętą turystyką. IX już edycja MTT to niepowtarzalna okazja by skorzystać z mocy atrakcji.  W tym roku powrócą makiety kolejek, będziemy mogli podziwiać atrakcje Dolnego Śląska w technologii VR czy zrobić sobie zdjęcie z dinozaurem! Dla naszych gości zaprosiliśmy ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy. Zaprezentują się między innymi regiony turystyczne, uzdrowiska, biura podróży, hotele i propagatorzy wszelkich atrakcji turystycznych. Niezmienną popularnością cieszy się coroczny Festiwal Podróżników. W trakcie Festiwalu będziemy mogli wysłuchać 18 podróżników, którzy opowiedzą nam o praktycznych aspektach turystyki m.in. o tym, jak podróżować wygodnie i tanio. Nie zabraknie również gości specjalnych. Jedną z ważniejszych atrakcji bez wątpienia będzie Festiwal Kulinarny, podczas którego będziemy mieli możliwość obejrzenia pokazów gotowania. Strona Organizatora : http://mttwroclaw.pl/

Dżem – trasa 2017

Dżem_layout

Mówi się o nich „polscy Rolling Stonesi”… I faktycznie – coś w tym jest. Choćby ze względu na źródła muzyki, żonglowanie stylami, konsekwencję. Ze względu na staż, pod względem którego coraz mniej mają równych. Ze względu na nie harcerski tryb życia oczywiście też. No i ze względu na skomplikowane, nie wolne od dramatów dzieje…

KUP BILETY :

image001

 

Organizator: Wagart Warszawa Sp. z o.o.

LOGO_WAGART_TM