Polska Noc Kabaretowa 2018

 

Zabawa stulecia – Świętujemy 100-lecie Niepodległości

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ponownie zaskoczymy Was składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią was do łez.

Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu .  Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.

Więcej informacji na stronie : www.polskanockabaretowa.pl

Sprzedaż biletów prowadzą portale :kabaretowebilety.pl, biletynakabarety.pl, ticketpro.pl , biletin.pl

oraz kasa Centrum Poznawczego Hali Stulecia , salony Empik , sieć sklepów Madia Markt i Satrurn .

Betlejem w Polsce

Odwiedzimy 12 miast. Zaśpiewamy ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w oryginalnych aranżacjach. Usłyszymy utwory tak wyjątkowe, jak m. in., starą hebrajską pieśń szabatową, starogrecką kolędę z Kapadocji, czy też kolędę węgierską i czeską. Na scenie 360* pojawią się wielkie gwiazdy polskiej estrady. m. in., Natalia Kukulska, Kasia Moś, Igor Herbut, Mietek Szcześniak, Daria Zawiałow, Beata Bednarz, Mate.O, Agnieszka Musiał, Adam Krylik czy Dana Vinnycka także w zaskakujących duetach. Wokalistom będzie towarzyszyć AUKSO – jedna z najlepszych orkiestr kameralnych w Europie oraz specjalnie na Betlejem w Polsce zostanie stworzony międzynarodowy zespół muzyczny. Wokalistom będzie towarzyszyć chór…, czyli my – około 100 tysięcy widzów, którzy podczas koncertów oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Będzie ono rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez ponad 2 godziny – tyle, ile trwać będzie każdy z koncertów.

Podczas Betlejem w Polsce 2017/2018 stworzymy wielką wspólnotę wiary i klimat międzyludzkiej bliskości. Każdy z nas, kto przyjdzie na koncert, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. Połamiemy się nim, składając życzenia tym wszystkim, którzy pojawią się na kolejnych przystankach trasy koncertowej, by razem świętować Boże Narodzenia i kultywować jego piękną, polską tradycję.

Przywróćmy naszemu świętowaniu właściwy wymiar: spotkajmy się w centrach naszych miast, by śpiewająco radować się z pięknego czasu Bożego Narodzenia! By podzielić się tą radością z innymi! By „Głodnych nakarmić”.      

Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych.

Więcej o koncercie :https://betlejemwpolsce.pl

 

Bilety można kupić na portalu:

https://betlejemwpolsce.bilety24.pl/

 

 

JUBILEUSZOWA 5 GALA STAND-UP COMEDY

Już 3 lutego 2018 roku startuje 5 Jubileuszowa Gala Stand-up Comedy. Największe w Polsce i jedno z największych w Europie wydarzeń związanych ze sztuką stand-upu. Podczas piątej edycji wraz z najlepszymi komikami w Polsce odwiedzimy Katowice, Poznań, Wrocław Kraków, Warszawę i Gdańsk.  Pojawimy się ze stand-upem w największych halach koncertowych w kraju. To będzie niesamowite wydarzenie, którego nie powinien przegapić żaden fan stand-upu. Dlatego nie zastanawiaj się za długo i rezerwuj bilety już teraz.

Bilety do nabycia na portalach :

www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.eventim.plwww.biletin.pl  

oraz  bileterie sieci Empik

Pasion de Buena Vista

„Jeśli pokochałeś „Buena Vista Social Club” – nie możesz przegapić tego show!”

Der Spiegel

 

Jeżeli z wypiekami na twarzy oglądałeś Buena Vista Social Club, jeżeli bezustannie słuchasz muzyki z tego filmu, nie możesz przegapić występów na żywo grupy Pasion de Buena Vista, kubańskich artystów, którzy zachęceni zachwytem polskiej publiczności oraz spektakularnym sukcesem ich poprzednich występów postanowili ponownie odwiedzić nasz kraj.

Rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy  po raz kolejny zabiorą Cię w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany, pokażą rajskie zakątki karaibskich wysp, abyś mógł poczuć w sobie prawdziwą kubańską radość!!!

„Porywające kubańskie show, które na pewno rozpali Wasze serca.”

 L’express

 

Bilety dostępne na:

www.makroconcert.pl , www.eventim.pl, oraz w salonach Empik.

 

SYlwester 2017 w Hali Stulecia
GIGANTYCZNY DISCO KLUB

SYLWESTER W HALI STULECIA – NAJWIĘKSZYM KLUBIE DISCO!

Tak jest! W tę wyjątkową noc sylwestrową Hala Stulecia zmieni się w GIGANTYCZNY KLUB DISCO. Największy w Polsce ekran multimedialny, niezwykła świetlna scenografia, a przede wszystkim wyjątkowa oprawa muzyczna od największych hitów wszech czasów, do nowości królujących na aktualnych listach przebojów.

Szczegółowa oferta znajduje się TUTAJ 

Bilety:

 Pakiet SILVER – 109zł ,  Pakiet GOLD – 299zł  

do nabycia na platformie image001

oraz w kasie Centrum Poznawczego Hali Stulecia

Facebook

fb

Targi
Budownictwa i Kamieniarstwa
Tarbud 2018

32.edycja  Targów Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD zaplanowana została na weekend 23-25 marca 2018 roku.

W  trakcie trwania targów Hala Stulecia zmieni się w przestrzeń do  prezentacji nowatorskich rozwiązań w obszarze ekologicznego i ekonomicznego podejścia do budownictwa, architektury, wyposażenia wnętrz, projektowania przestrzeni zewnętrznej. Zastosowanie  kamienia w budownictwie, jego właściwości użytkowe oraz dekoracyjne, metody  i narzędzia obróbki,  to jeden  z  ważnych działów Tarbudu.

Spotkaniom branży budowlanej i kamieniarskiej  towarzyszy szereg  wydarzeń  przygotowywanych z myślą o odwiedzających. Na Targach będzie można zasięgnąć porad specjalistów w zakresie, np.: sztuki projektowania przestrzeni mieszkalnej,   ważnych aspektów prawnych zakupu lub sprzedaży nieruchomości,  wyboru energooszczędnych materiałów i urządzeń.  Poza wiedzą teoretyczną, uczestnicząc w licznych warsztatach,  będzie można posiąść wiele praktycznych umiejętności potrzebnych dla wykonania samodzielnie remontu czy napraw w domu.

W zamyśle organizatorów jest stworzenie przestrzeni, w której  będzie można prześledzić proces powstawania domu od momentu wyboru projektu do momentu oddania pod klucz w pełni wyposażonego „M”.

banerek

Zainteresowanych Wystawców oraz odwiedzających  odsyłamy do strony: http://tarbud.wroclaw.pl/tarbud-2018/ 

oraz na FB : https://www.facebook.com/tarbudwroclaw/

The Lord of The Rings:
The Fellowship of The Ring
in Concert

Po raz pierwszy w Polsce niezwykłe widowisko. Pierwsza część trylogii J.R.R. Tolkiena – „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia in Concert”. Film na ogromnym ekranie z muzyką na żywo Howarda Shore’a, zdobywcą trzech Oscarów. Całość w towarzystwie orkiestry symfonicznej, chóru oraz solistów. W sumie 250 osób na jednej scenie.

 

Widowisko odbędzie się w trzech miastach w Polsce.

18 stycznia 2018 r. Wrocław – Hala Stulecia

20 stycznia 2018 r. Szczecin – Azoty Arena

22 stycznia 2018 r. Katowice – Spodek

Sprzedaż biletów prowadzą portale:

www.royalconcert.pl

www.eventim.pl

www.kupbilecik.pl

www.biletyna.pl

www.biletin.pl

 

ORGANIZATOR :www.royalconcert.pl

2. Koncert Muzyki Filmowej

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji „Koncert Muzyki Filmowej”, już w 2018 roku druga edycja tej niezwykłej produkcji koncertowej. Jeszcze większa scena, jeszcze więcej efektów specjalnych, jeszcze więcej artystów. Wystąpią Justyna Steczkowska, Kayah, Piotr Cugowski, Kuba Badach, Igor Herut, Gabriel Fleszar, Sound’n’Grace oraz Polska Orkiestra Muzyki Filmowej.

Koncert poprowadzi Grażyna Torbicka / Tomasz Raczek

Sprzedaż biletów prowadzą portale:image001

www.royalconcert.pl

www.eventim.pl

www.kupbilecik.pl

www.biletyna.pl

www.biletin.pl

 

 

ORGANIZATOR : www.royalconcert.pl

DIRE STRAITS EXPERIENCE

Minęło już ponad 35 lat, kiedy piosenka „Sultans of Swing” zdominowała rozgłośnie na całym świecie i w tym czasie powstało legendarne Dire Straits. Grupa ze 120 milionami sprzedanych albumów pisała historię rocka i wyprzedawała koncerty na największych stadionach, a Mark Knopfler osiągnął szczyt muzyczny. Grupa koncertowała w podstawowym składzie zaledwie 13 lat, ale ogromne zainteresowanie zespołem utrzymywało się nawet po odejściu Marka, który pod koniec lat osiemdziesiątych rozpoczął pracę nad własnym projektem.

Aktualnie grupa Dire Straits z nagłówkiem Experience wyrusza po latach na światową trasę koncertową, z udziałem kilku członków składu początkowego, gdzie prezentują niezapomniane show. Bezcenni muzycy, posiadacze Grammy Awards, jak saksofonista Chris White, gitarzysta Terence Reis, perkusista Chris Whitten, klawiszowiec Simon Carter, Tim Walters i James Powell przemierzają miasta na świecie, a koncerty w niektórych z nich zostały już wyprzedane.

Bilety  można kupić na portalu EVENTIM.PL

Strona organizatora : www.moraviatopconcerts.cz

TARGI ZDROWYCH INSPIRACJI

Zespół Hali Stulecia mając na uwadze niezwykle istotne sugestie zarówno samych Wystawców, jak i licznych sympatyków wydarzenia, postanowił odświeżyć formułę Spotkań NIEZWYKŁOŚCI, tak aby osiągnąć maksimum satysfakcji wszystkich uczestników imprezy. Połączenie dotychczasowej oferty NIEZWYKŁOŚCI i najnowszych  kierunków rozwoju  medycyny naturalnej , zdrowego trybu życia i troski o środowisko, jest swoistym wyzwaniem, jakie zdecydowaliśmy się podjąć. Wydarzenie, które odbywało się w Hali Stulecia od wielu lat, zdobyło licznych stałych sympatyków, dlatego kontynuowanie  jest dla nas jednym z priorytetów. Jednakże najnowsze trendy w branży jak i zmieniające się oczekiwania gości, pokazują konieczność opracowania istotnych zmian

Idea Targów Zdrowych Inspiracji to kontynuacja dobrze już znanych Wrocławskich Spotkań Niezwykłości. Zmiana nazwy ma być sygnałem do rozszerzenia tematyki, a także grupy docelowej.  Wychodząc  naprzeciw nowym trendom, postanowiliśmy urozmaicić i rozszerzyć dotychczasową imprezę targową i pokazać ją Państwu w zupełnie nowej odsłonie.

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW:

Targi Zdrowych Inspiracji zostaną podzielone na strefy:

>>   zdrowie fizyczne

 • Joga,
 • Tai-chi
 • Fizjoterapia
 • Choreoaterapia
 • Ekspresja ciała
 • Sensoplastyka
 • Dietetyka
 • Biożywność
 • medycyna chińska
 • akupunktura
 • medycyna naturalna
 • kosmetyki naturalne
 • kosmetologia
 • irydologia
 • podologia
 • hiromacja
 • czytanie aury
 • kręgarstwo
 • ziołolecznictwo

 

>> zdrowie duchowe  i porady psychologiczne

 • szamanizm
 • duchowość
 • porady psychologiczne
 • doradcy życiowi
 • jasnowidzenie
 • bioenergoterapeuci
 • ezoteryka
 • wahadełka
 • zjawiska paranormalne

 

>> wynalazki i nowe produkty 

 • nowe trendy w podejściu do zdrowia
 • kosmetyka azjatycka
 • ekoprodukty
 • ruch slow
 • powrót do starych metod leczenia jako nowy trend
 • medycyna holistyczna
 • nowinki technologiczne
 • rękodzieło
 • „zdrowa odzież”
 • zabawki

 

 ZGŁOSZENIA NA TARGI BĘDĄ PRZYJMOWANE OD 23 PAŹDZIERNIKA 2017.

 BIURO TARGÓW:

 Paula Matuszak

Koordynator projektu

Email:pmatuszak@halastulecia.pl

tel. 71 347 51 19

Alina Urbaniak

Specjalista ds. Sprzedaży

Email: aurbaniak@halastulecia.pl

Tel. 71 347 51 34