Super Disco lat 80-90

14 lut

Projekt „Super Disco 80-90” to niezapomniany koncert i świetne show, na które zawitają gwiazdy lat 80. i początku 90.

Lubisz muzykę tamtych czasów? Jesteś we właściwym miejscu: ulubione utwory w wykonaniu najlepszych artystów z tamtych lat, możliwość powrotu na trzy godziny do czasów swojej młodości, kiedy wszyscy słuchali muzyki z kaset . Zobaczyć swoich idoli, spędzić czas w cudownej miłej atmosferze wspólnej zabawy, przyjacielskiego nastroju, swobody, niewymuszonego luzu, co w tamtych czasach nam nawet się nie śniło! Na scenę majestatycznej Hali Stulecia we Wrocławiu w Walentynki.
14 lutego 2017 roku wejdzie aż pięć znakomitości Gwiazd DISCO 80-90 lat: Wykonawczynię szlagieru „Say You’ll Never” niemiecka piosenkarka Lian Ross. Austriacki zespół Joy z utworami „Touch by Touch, „Valerie u Hello”. Legendarny zespół ze Związku Radzieckiego – Łaskowyj Maj ze swoim nieśmiertelnym-hitem „Biełyje rozy”. Niemiecka supergwiazda, była wokalistka zespołu Arabesque oraz projektu „Enigma”, Sandra ze szlagierami „Everlasting Love”, „Maybe Tonight”, „Infinity 
Kiss”. Kulminacyjną częścią koncertu będzie wystąpienie headlinera – legendarnego szwedzkiego zespołu Secret Service ze swoimi przebojami Flash in the Night”, „Oh, Sussie”, „Ten O’Clock Postman, który po raz pierwszy zagra we Wrocławiu, a ostatni jego  koncert w Polsce był w roku 1985.

Koncert odbędzie się w Walentynki, więc zapraszamy do zakupu biletów na „Super Disco 80-90” z wyprzedzeniem.

Bilety do nabycia na :

image001

 

Ticketpro, Kupbilecik , Biletin, Eventim

raz w sieci salonów Empik .

Polska Noc Kabaretowa 2017

540x378-kalendarz

Witamy Państwa na falach radia MiŚ. To u nas spotyka się Misja i Śprawiedliwość /Misja i Śmiech/???. Najlepsi prezenterzy, niepowtarzalne audycje i najmodniejsza muzyka. Nasi doświadczeni dziennikarze z Kabaretu Skeczów Męczących  i ich niezwykli goście: Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Jerzy Kryszak zapraszają na największe wydarzenie rozrywkowe roku! Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji. Polska Noc Kabaretowa 2017 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było.

„kabaret uczy, kabaret bawi, kabaret śmieszy… czasem do łez”

www.polskanockabaretowa.pl

BILETY DO NABYCIA w CENTRUM POZNAWCZYM  HALI  STULECIA,

w sklepach sieci EMPiK, Media Markt, Saturn Planet

oraz na portalach : kabaretowebilety.pl , biletynakabarety.pl , ticketpro.pl

Niebo – Ceremonia Zamknięcia Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016

NIEBO 572x368-01

NIEBO reż. Chris Baldwin Na scenie wystąpią mieszkańcy Wrocławia, którzy swoją opowieść o mieście rozpoczęli w 2015 roku, wspólnie tworząc projekt „Mosty” – performance na 27 wrocławskich mostach i kładkach. Teraz, na zakończenie swojej niezwykłej przygody, stali się współtwórcami widowiska, które zobaczyć będą mogły tysiące osób. Ponownie ujrzymy Duchy Wrocławia. Stalowe konstrukcje, przebudzone na początku tego roku, staną się scenograficzną bazą spektaklu; niemymi, ale ekspresyjnymi świadkami historii Breslau/Wrocławia. Przestrzeń Hali wypełni się muzyką, którą mogliśmy usłyszeć podczas styczniowej „Ceremonii Otwarcia” oraz w czerwcu tego roku, w trakcie rozgrywającego się nad brzegami Odry efektownego multiwidowiska „Flow”. Wstęp na widowisko jest bezpłatny, obowiązują wejściówki, można je odebrać w: InfoPunkt Barbara, Impart, Ośrodek Kultury i Sztuki (OKiS), Centrum Informacji Turystycznej, ODT Światowid,  Wrocławski Teatr Współczesny ilość wejściówek ograniczona!

Niebo – Ceremonia Zamknięcia Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016

NIEBO 572x368-01

 

NIEBO reż. Chris Baldwin

Na scenie wystąpią mieszkańcy Wrocławia, którzy swoją opowieść o mieście rozpoczęli w 2015 roku, wspólnie tworząc projekt „Mosty” – performance na 27 wrocławskich mostach i kładkach. Teraz, na zakończenie swojej niezwykłej przygody, stali się współtwórcami widowiska, które zobaczyć będą mogły tysiące osób. Ponownie ujrzymy Duchy Wrocławia. Stalowe konstrukcje, przebudzone na początku tego roku, staną się scenograficzną bazą spektaklu; niemymi, ale ekspresyjnymi świadkami historii Breslau/Wrocławia. Przestrzeń Hali wypełni się muzyką, którą mogliśmy usłyszeć podczas styczniowej „Ceremonii Otwarcia” oraz w czerwcu tego roku, w trakcie rozgrywającego się nad brzegami Odry efektownego multiwidowiska „Flow”.

Wstęp na widowisko jest bezpłatny, obowiązują wejściówki, można je odebrać w: InfoPunkt Barbara, Impart, Ośrodek Kultury i Sztuki (OKiS), Centrum Informacji Turystycznej, ODT Światowid,  Wrocławski Teatr Współczesny

ilość wejściówek ograniczona!

Strona Organizatora :

http://www.wroclaw2016.pl/ceremonia-zamkniecia-programu-esk-wroclaw-2016

GREGORIAN IN CONCERT

gregorian_540x500_wroc

Już w lutym 2017 roku, na specjalną prośbę widzów, powraca uwielbiany przez polską publiczność chór Gregorian! Gregorianie zaskoczą nas najnowszym show w ramach europejskiej trasy koncertowej. Największe przeboje muzyki rozrywkowej w zupełnie nowej odsłonie! Mistyczne wersje ulubionych utworów, tajemniczość oplatająca hity ze szczytów list przebojów, wyjątkowe interpretacje, które zaskakują najbardziej wytrawnych melomanów. Pokaz został przygotowany z wielkim rozmachem. Wyjątkowe obiekty rozrywkowe mogące pomieścić spektakularną scenografię. Program artystyczny jest utrzymany w nadzwyczajnej atmosferze. Zaskakująca choreografia, spektakularne efekty sceniczne z użyciem ognia, świateł i pirotechniki, te wszystkie elementy tworzą zapierające dech w piersiach show, które zdobyło serca 2,5 miliona ludzi od Europy po Japonię.  

Czekają Was niezapomniane przeżycia! Podczas ich ostatniej wizyty w Polsce sale pękały w szwach, a bisom nie było końca. W tym roku, w ramach europejskiej trasy zespół zagości we Wrocławiu, Toruniu oraz w Warszawie!

 

Chór Gregorian powstał na początku lat 90. XX wieku. Niebywałym sukcesem okazał się  oryginalny pomysł znanego producenta muzycznego, Franka Petersena, połączenie średniowiecznych chorałów gregoriańskich z współczesną muzyką popową i rockową, zapewniło mu światową sławę. Już pierwszy album grupy Masters of Chant przyniósł jej sukcesy i ogromną popularność– status złotej płyty w 6 krajach Europy, a w Portugalii okrył się platyną. Dostał się również do prestiżowej listy TOP 10 w dziesięciu krajach świata. Zachęcony sukcesem zespół, wydał rok później drugi album, Masters of Chant – Chapter II. Okazało się, że pomysł stylizowania utworów na śpiew liturgiczny wciąż zachwyca publiczność. Płyta została wydana w 19 krajach i powtórzyła niebywały sukces swojej poprzedniczki, zdobywając złoto w 8 krajach Europy i platynę w Finlandii. Album dostał się na 6 miejsce TOP 10 najlepiej sprzedających się albumów. Singiel Moment of Peace stał się spektakularnym hitem.

 

Tuż po opublikowaniu dwóch pierwszych płyt Frank Peterson, Carsten Heusmann, Jan-Eric Kohrs i Michael Soltau zaczęli przygotowania do produkcji trzeciej, która ukazała się w roku 2003. Podobnie jak w przypadku poprzednich albumów, kompozycje zostały utrzymane w stylu średniowiecznego śpiewu liturgicznego. Kryterium selekcji repertuaru jest proste: Gregorianie stosują w swej muzyce modalne skale siedmiostopniowe. W praktyce oznacza to spore problemy z doborem tonacji oraz z późniejszą aranżacją i wykonaniem. Chorał gregoriański to jednogłoskowy śpiew liturgiczny wywodzący się z Kościoła rzymskokatolickiego. Utwory muszą sprostać wielu regułom, co jak widać, w imponujący sposób wychodzi mnichom – w ich repertuarze znajdziemy cały przekrój muzycznego świata – od Stinga po Duran Duran.

 

Oprócz serii Masters of Chant w dorobku zespołu są też takie pozycje jak krążek The Dark Side, na którym pojawiły się cięższe brzmienia, czy Gregorian Christmas: Chants & Motetsalternatywa do tradycyjnej muzykibożonarodzeniowej.

 

W lutym będziemy mieli okazję posłuchać tych wybitnych utworów na żywo!  Ich największe przeboje oraz wyjątkowe efekty sceniczne będziemy podziwiać na trzech koncertach w Polsce– jeden z najpopularniejszych chórów świata pojawi się  we Wrocławiu, Toruniu, Warszawie. Występy będą niezapomnianym widowiskiem, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci słuchaczy. Występy są obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego miłośnika muzyki. Przenieś się w klimat średniowiecznych wibracji muzycznych!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

15 luty 2017r. – Wrocław, Hala Stulecia, godz. 19:00

16 luty 2017r. – Toruń, Arena Toruń, godz. 19:00

18 luty 2017r. – Warszawa, Hala Torwar, godz. 19:00

 

 

Bilety nabycia na www.ebilet.plwww.eventim.pl,www.makroconcert.pl oraz w salonach Empik.

 

Rezerwacja biletów grupowych (powyżej 10 sztuk): rezerwacje@makroconcert.com

25 urodziny MUSICALU METRO

hala

To już  25 LAT jak Metro jedzie przez świat. Ileż to gwiazd  wyjechało nim z ukrycia, ileż to talentów rozbłysnęło w jego światłach, ileż milionów widzów śmiało się i płakało podczas tysięcy jego przystanków! Dołącz do nich! Wyrusz w kolejną podróż w METREM! Musical Metro we Wrocławiu 28 stycznia o godzinie 17:00 w Hali Stulecia.

 
Świat się zmienia,
Padają mury, otwierają się granice
Teatr też się zmienia
Niezmienne pozostają tylko marzenia… …
marzenia młodych ludzi, nasze marzenia
 
Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo           i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

„METRO”. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością… Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze.

To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

scenariusz, choreografia i reżyseria – JANUSZ JÓZEFOWICZ

Czas trwania przedstawienia  115 min

Strona wydarzenia : www.musical-metro.pl
Bilety : www.musical-metro.pl, www.ticketpro.pl , salony Empik, Media Markt, Saturn

SYLWESTER W HALI STULECIA – NAJWIĘKSZYM KLUBIE DISCO!

s540x378

Zabawa sylwestrowa w największym klubie muzycznym w Polsce!

1200x600

 

                          W ten wyjątkowy wieczór, ostatni dzień 2016 roku, Hala Stulecia zamieni się w tętniący muzyką i wspaniałą zabawą klimatyczny klub,  w którym górować będzie muzyka lat 80. i 90. Na gości czekać będzie specjalna świetlna scenografia, laserowe efekty specjalne, a w tle największy w Polsce multimedialny ekran, na którym zobaczymy najsłynniejsze teledyski gwiazd pop oraz niecodzienne wizualizacje. W centralnym miejscu, tuż pod zabytkową, przepiękną kopułą Hali Stulecia, zlokalizowany będzie gigantyczny parkiet, a na scenie zabrzmią najsłynniejsi idole lat 80. I 90, wśród nich m.in.: Michael Jackson, Madonna, George Michael, Queen, Whitney Houston, Modern Talking, CC Catch, Tina Turner, Bad Boys Blue, Pet Shop Boys, Modern Talking, Sandra, Depeche Mode, Abba, Eurythmics, Roxette, Mr President, Ace of Base, Corona, Dr. Alban, La Bouche, 2Unlimited i wiele innych! Oprawę muzyczną dodatkowo wzbogaci solistka śpiewająca na żywo. Całość wydarzenia poprowadzi profesjonalny DJ, który porwie do zabawy wszystkich gości bez wyjątku. O północy kopułę rozświetlą pirotechniczne efekty specjalne, które towarzyszyć będą uroczystemu rozpoczęciu 2017 roku. Uczestnicy będą mogli uczestniczyć w zabawnych konkursach – na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody!!

Zabawa rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa do 4:00, wejście już od godziny 19:00.

KUP BILET:

 image001

Goście mogą wybrać jeden spośród trzech pakietów:

Pakiet STANDARD – 99 zł Wszyscy posiadacze biletu STANDARD będą mogli bawić się na Sali Widowiskowej pod zabytkową kopułą gdzie w centralnym miejscu usytuowany zostanie parkiet oraz scena. Każdy z uczestników będzie mógł również uczestniczyć w konkursach i zabawach, o północy wszystkich gości czeka wspaniały pokaz pirotechniki wraz z konfetti. W kuluarach Hali Stulecia będą rozmieszczone punkty sprzedaży przekąsek, alkoholu oraz innych napojów. Szczegółowe menu oraz ceny dostępne TUTAJ

Pakiet SILVER – 219 zł Na gości, którzy zakupili pakiet SILVER będą czekać miejsca siedzące przy stolikach w strefie A i B, ulokowanych tuż przy parkiecie, z doskonałą widocznością sceny. Ciepłe dania i pozostałe pozycje z menu dostępne będą w formie szwedzkiego bufetu w obszarze strefy, gdzie również będą znajdować się bary, umożliwiające zakup alkoholi i pozostałych napojów. Organizatorzy zapraszają do udziału w konkursach i zabawach, zaś pokaz pirotechniki wraz z konfetti dodatkowo wzbogacimy lampką wina musującego o północy. Szczegółowe menu dostępne TUTAJ

Pakiet VIP GOLD – 369 zł Posiadaczy pakietu VIP GOLD zapraszamy do klimatycznego wnętrza Sali Cesarskiej, gdzie w wyjątkowej oprawie scenograficznej czekać będą miejsca siedzące, szwedzki bufet z wykwintnymi daniami oraz open bary. Dodatkową oprawę muzyczną w stylu lat 80. i 90 zapewni DJ. Goście strefy VIP będą mogli bawić się zarówno w Sali Cesarskiej jak i na głównym parkiecie w Sali Widowiskowej, na którą prowadzi swobodne przejście. W każdej chwili będzie można zobaczyć jak bawią się goście pod kopułą Hali Stulecia za pośrednictwem kamer jak również wyjść na widownię i obserwować zabawę z trybun zlokalizowanych dokładnie  naprzeciwko sceny głównej. Szczegółowe menu dostępne TUTAJ

 

       ZAPOZNAJ SIĘ  Z KOMPLETNĄ OFERTĄ  

TARBUD 2017
TARGI BUDOWNICTWA
I KAMIENIARSTWA

T17_540x378-01
Serdecznie zapraszamy do udziału
Targach Branży Budowlanej i Kamieniarskiej TARBUD,
które odbędą się od 24 do 26 marca 2017 roku. 

Zbliżająca się edycja będzie pierwsza, w której pod dachem Hali Stulecia spotkają się przedstawiciele dwóch branż: budownictwa i kamieniarstwa. Rozwiniecie dotychczasowej formuły TARBUDU i połączenie z innym wydarzeniem targowym, jakim jest KAMIEŃ jest odpowiedzią na liczne sugestie naszych klientów oraz coraz wyraźniej rysujące się tendencje wzajemnego przenikania się tychże branż na płaszczyźnie biznesowej. Wierzymy, ze szczegółowa analiza aktualnych trendów w biznesie, starannie przemyślana koncepcja Targów Branży Budowlanej i Kamieniarskiej TARBUD 2017, jak również długoletnie doświadczenie zespołu Hali Stulecia w organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń, przyczynią się do zadowolenia wystawców i przyniosą niezliczone korzyści biznesowe. Materiały do pobrania dla Wystawców oraz informacje dla Odwiedzających znajdziecie Państwo na stronie:

 http://tarbud.wroclaw.pl

„PYSZNA POLSKA 2017”

a

Targi gastronomiczno-hotelarskie Magdy Gessler

Tytuł edycji:

  „Nawigacja po gastronomicznej i hotelarskiej mapie Polski”.

zaproszenie_pop2

Bilet kupiony przez internet JEDNORAZOWY: 20,00 / 10,00

Bilet kupiony przez internet CAŁODNIOWY: 50,00 / 25,00

Bilet kupiony przez internet KARNET TRZYDNIOWY: 100,00 / 50,00

 

Bilet kupiony w kasie JEDNORAZOWY: 30,00 / 15,00

Bilet kupiony w kasie CAŁODNIOWY: 75,00 / 50,00

Bilet kupiony w kasie KARNET TRZYDNIOWY: 150,00 / 75,00

 Bilety w przedsprzedaży do nabycia  poprzez stronę : WWW.WROCTARGI.PL

Podczas wydarzenia w kasie tragów .

SUPERHEROES IN CONCERT

hs_sh_www_572x368

Superheroes in concert – to znacznie więcej niż koncert z muzyką filmową. Muzyka symfoniczna, filmowi superbohaterowie, taneczna choreografia, najwyższej jakości grafika i elementy wirtualnej rzeczywistości. Połączenie tworzące przełomowy spektakl, w jakim do tej pory publiczność na świecie jeszcze nie uczestniczyła.

Do prezentowanych przez 120 muzyków oryginalnych utworów znanych z filmów o postaciach takich jak:  Iron Man, Spider-Man, Superman, Batman, Transformers, Captain America, Thor, Hulk, Ant-Man czy Avengers, przygotowaliśmy opowieści, w których fabuła wyrażona została cyfrową grafiką i choreografią. Urzekające grafiki zostaną wyświetlone na ekranie LED o powierzchni blisko 120m2. Zarejestrowaną i poddaną postprodukcji choreografię przygotował Bartek Wójcik, finalista You Can Dance: po prostu tańcz!. Dwie rzeczywistości – fantastyczna (filmowych superbohaterów uchwycona w zapierającej dech grafice) i realna (wyrażona ruchem tancerzy) zostaną dodatkowo odzwierciedlone podczas wybranych utworów w wirtualnej rzeczywistości (VR).

Sprzedaż biletów:

www.eventim.pl/superheroes-in-concert

w tym także Empik, Saturn i Media Markt.

Więcej informacji :

WWW.SUPERHEROES.PL