KONCERT PRZEŁOŻONY / 40-lecie zespołu Perfect

Komunikat organizatora ws. zmiany daty koncertu:

Szanowni Państwo!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich wprowadzono na terenie całego kraju żółtą strefę. Zaistniała sytuacja obliguje nas do podjęcia decyzji o przełożeniu koncertu 40-lecie PERFECT, który planowo miał odbyć się 22 października 2020 r. we Wrocławiu.

Szczegóły dotyczące nowego terminu poddamy w kolejnych dniach. Warto śledzić informację, szykujemy dla Was niespodziankę !!!

#Trzymajbilet #BądźBezpieczny #Niepokonani #Perfect #BądźcieZnami #Legenda


 

Koncert muzyki filmowej Wojciech Kilar

Orkiestra Polskiego Radia i Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego pod dyrekcją Macieja Sztora wykonają Koncert Muzyki Filmowej poświęcony twórczości wybitnego polskiego kompozytora Wojciecha Kilara. Partie solowe zaśpiewają Anna Lasota i Jasin Rammal-Rykała, a narrację poprowadzi Magda Miśka-Jackowska.


Koncert najbardziej znanych tematów filmowych skomponowanych przez Wojciecha Kilara wzbogaci projekcja na wielkim ekranie kinowym fragmentów filmów i najsłynniejszych filmowych kadrów.

Podczas koncertu zaprezentowane zostaną najsłynniejsze suity orkiestrowe z takich dzieł jak: „Pan Tadeusz”, „Ziemia obiecana”, „Przygody pana Michała”, „Trędowata”, „Zemsta”, „Kronika wypadków miłosnych”. W programie koncertu znajdą się także utwory z filmów „Faustyna”, „Sami swoi” i kultowego „Rejsu” oraz dzieła będące rezultatem międzynarodowej współpracy Kilara z wytwórniami europejskimi i hollywoodzkimi: „Pianista”, „Dracula” „Dziewiąte wrota”, „Król ostatnich dni”, „Portret damy”.

 

 


Bilety dostępne są na stronie eBilet.pl, biletyna.pl oraz www.Koncert.Filmowy.pl

 

Organizator: 

TRINITY Media Entertainment Development
ul. Racławicka 42/29
02-601 Warszawa
telefon: +48 793 131 033
mail: kontakt@trinitygroup.pl

Agnieszka Chylińska – „Warto było szaleć tak!” – 25 lat na scenie

Komunikat organizatora:

„Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją epidemiologiczną i w poczuciu odpowiedzialności za Państwa zdrowie byliśmy zmuszeni podjąć decyzję o ponownym przełożeniu wszystkich wydarzeń (w tym koncertu) z udziałem Agnieszki Chylińskiej w ramach jubileuszowej trasy koncertowej “Warto było szaleć tak” z 30 października 2020 r. na dzień 11 kwietnia 2021 r .

Miejsce imprezy pozostaje bez zmian – Hala Stulecia we Wrocławiu, a o godzinach rozpoczęcia konkretnych wydarzeń będziemy Państwa jeszcze informować.

Zakupione bilety i karty wstępu zachowują ważność.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: biuro@wagart.eu

Mamy ogromną nadzieję, że do tego czasu sytuacja epidemiologiczna wróci do normy i przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności wydarzenia odbędą się w podanym terminie.”


Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…


Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać.

Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” 😉

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów J Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest WAM dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

Koncert poprzedzony jest kampanią społeczną „Pali się, bądź czujny”.

 

Bilety dostępne w serwisie: www.ebilet.pl,

 

Organizator: 

Wagart Warszawa Sp. z o.o.

biuro@wagart.eu; tel. 32 250 62 90

VISUAL CONCERT – KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I EPICKIEJ

Komunikat organizatora ws. zmiany daty koncertu:

„Szanowni Państwo,
w związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń tj. strefy żółtej na terenie naszego kraju, wydarzenie Visual Concert, które miało się odbyć we Wrocławiu w Hali Stulecia 10 października 2020, zostaje przeniesione na sobotę 10 kwietnia 2021 (sobota) godz. 18:00. Zakupione bilety nie tracą ważności.

Dziękujemy za wyrozumiałość w tym trudnym okresie i do zobaczenia!

Serdecznie pozdrawiamy!”


Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej (Visual Concert) z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe multimedialno-muzyczne show, które odwiedziło już kilka polskich miast w 2019 roku, (Poznań/Gdynia/Szczecin/Wrocław/Katowice) wypełniając po brzegi wszystkie miejsca w ich arenach.

Podczas Visual Concert wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku „trailer music”. Przedstawiamy obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, kinowo–panoramicznym ekranie ledowym nowej generacji.

 


 Bilety w cenach od 79 do 159 zł dostępne są na stronie eBilet.pl a także w wybranych salonach Media Markt oraz online (Abilet.pl, Kupbilecik.pl).

 

Organizator: 

VISUAL PRODUCTION SP z o.o.

Ul. Tęczowa 29/4

60-287 Poznań

TACO HEMINGWAY

Komunikat organizatora ws. zmiany daty koncertu:

„W trosce o Wasze bezpieczeństwo i w związku z ograniczeniami wynikającymi z pandemii COVID-19 koncerty tej jesieni nie mogą się odbyć i zostają przesunięte na 26 czerwca 2021.

Wierzymy, że to już ostateczny termin końcówki trasy Pocztówka z Polski. Do zobaczenia na wiosnę!

W przypadku gdy nowy termin Ci nie odpowiada, możesz zgłosić się po zwrot środków za zakupione bilety za pośrednictwem formularza: https://goingapp.pl/form/zwrot-biletu

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu COVID-19 tzw. tarczą antykryzysową, środki za zwrócone bilety trafią do Ciebie w czasie do 180 dni od dnia otrzymania zgłoszenia.”


Pocztówka z Polski Tour w Hali Stulecia!

Cztery i pięć. Dokładnie tyle lat minęło od premiery dwóch niezwykle ważnych EP-ek drugiej dekady XXI wieku w Polsce. Trójkąt Warszawski i Umowa o Dzieło, bo o nich mowa, sprawiły, że pseudonim Taco Hemingway pojawił się na ustach niemalże wszystkich. Od tego czasu warszawski raper zdążył wyprzedać kilka tras koncertowych i PGE Narodowy z Dawidem Podsiadło, sprzedać ponad 300 tys. płyt, nagrać z Quebonafide ultra popularny album Soma 0,5 mg i otrzymać trzy Fryderyki.

Nadchodząca trasa będzie promowała płytę Pocztówka z WWA, Lato ‘19, która miała swoją premierę 23 lipca 2019 roku. W ramach Pocztówka z Polski Tour artysta odwiedzi m.in. Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań i Gdańsk.

 

Bilety dostępne na Goingapp.pl.

 

Organizator: 

Revolume

SCOOTER – God Save the Rave

Komunikat organizatora ws. zmiany daty koncertu:

„Niestety, ale stale pogarszająca się sytuacja epidemiologiczna w Polsce, nie pozwala na bezpieczną organizację koncertu Scooter we Wrocławiu zgodnie z planem. Dlatego, w porozumieniu z artystami, przekładamy występ na przyszły rok – koncert Scooter zostaje przeniesiony na 25.10.2021 r. Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia podczas rave’u w lepszym czasie!

Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność na nową datę. Jednak jeśli ktoś z Was chce dokonać zwrotu, ma taką możliwość poprzez skontaktowanie się z dystrybutorem, przez którego dokonał zakupu. Wkrótce każdy posiadacz biletu dostanie na ten temat również informację mailową.”

Jedyny w swoim rodzaju zespół Scooter ponownie w Polsce!

Scooter to niemiecka grupa, założona w 1993 roku w Niemczech. Muzyka, jaką wykonują określana jest połączeniem gatunków dance, rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, trance oraz techno. Ich pierwszy singiel „Hyper Hyper” szybko odniósł ogromny sukces, a powstał w wyniku freestyle’u wokalisty H.P. Baxxtera do tanecznego utworu instrumentalnego. Na przestrzeni tylu lat na scenie zespół wydał już ponad 20 studyjnych albumów, a jednymi z ich największych hitów są „How Much Is The Fish”, „Maria”, „One” czy „The Logical Song”.

Pełny skład zespołu odwiedzi Wrocław w ramach swojej trasy koncertowej.

Bilety dostępne na www.ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

 

Organizator: 

Follow the Step

PEZET – Magenta Tour

Szanowni Państwo,

w związku z brakiem możliwości zorganizowania koncertu „Pezet – Magenta Tour” 14.11.2020 r. oczekujemy na decyzję Organizatora w sprawie przełożenia wydarzenia na inny termin. O zmianach poinformujemy, kiedy tylko zostaną potwierdzone.


Komunikat organizatora ws. zmiany daty koncertu:

Ze względu na ograniczenia związane z trwającą pandemią, przenosimy koncerty trasy Magenta Tour we Wrocławiu i w Warszawie na nowe, weekendowe daty.

Koncerty odbędą się:
14 listopada (sobota) – Wrocław – Hala Stulecia
22 listopada (niedziela) – Warszawa – COS Torwar
Zgodnie z aktualnymi wytycznymi, w każdym z miast odbędą się dwa koncerty jednego dnia przy salach zapełnionych w 50%. Żeby dać Wam większe szanse na dopasowanie terminów przesuwamy koncerty z terminów w środku tygodnia na weekendy.
eBilet w ciągu najbliższych dni prześle mailowo do osób, które podjęły decyzję o zachowaniu biletów szczegółowe informacje dotyczące wyboru konkretnej godziny koncertu oraz nowych miejsc.
Ostatnie bilety do nabycia pod linkiem:
https://www.ebilet.pl/muzyka/hip-hop-rap/pezet/


Po spektakularnym sukcesie grudniowego koncertu w stołecznym Torwarze, który wyprzedał się w zaledwie 15 minut, Pezet ogłosił, że zagra jeszcze 4 koncerty!

Grudniowy koncert Pezeta w Warszawie okazał się jednym z ważniejszych muzycznych wydarzeń 2019 roku. Artysta przygotował blisko dwugodzinne show z oprawą wizualną, której nie powstydziłby się światowe gwiazdy. Tak jak zapowiadał, zagrał swój najlepszy jak dotąd koncert. Na scenie pojawili się też prawie wszyscy goście, których można usłyszeć na albumie „Muzyka Współczesna”.

Ten grudniowy koncert dał mi niesamowitą energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem od fanów bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów. Szybko podjąłem decyzję, że spróbuję te prośby spełnić. Mam nadzieję, że te cztery wydarzenia, które planujemy będą jeszcze lepsze i dam fanom to na co czekają – najlepsze show w ich i moim życiu! Na pewno dam z siebie wszystko – mówi Pezet.

Bilety dostępne na www.ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

 

Organizator: 

Revolume

 

BASS ASTRAL x IGO ENSEMBLE

Komunikat organizatora ws. zmiany daty koncertu:

W trosce o Wasze bezpieczeństwo i jak najwyższy poziom artystyczny wydarzeń, co mogą zapewnić tylko największe miejsca, które w zaistniałej sytuacji nie pracują w pełnym wymiarze, przestawiamy trasę BASS ASTRAL X IGO Ensemble na wiosnę 2021. Mamy nadzieję, że to już ostateczny termin trasy i spotkamy się w komplecie wiosną. Zapraszamy Was na koncerty promujące nasz najnowszy album „Satellite”. Wszystkie bilety na wydarzenia z wiosny i jesieni 2020 zachowują swoją ważność.


Bass Astral x Igo wracają z trasą koncertową promującą najnowszy album „Satellite”.

„Satellite” to trzecia płyta duetu Bass Astral x Igo. Oprócz wcześniej publikowanych trzech singli („Planets”, „It’s Dark”, „Bikini”) pojawi się na nim siedem premierowych utworów, które powstały przy współpracy zespołu z muzykami zaproszonymi do projektu Bass Astral x Igo Ensemble. Dzięki temu Igor i Kuba eksplorują nowe, nieodkryte jeszcze światy, a ich „Satelita” okrąża coraz to nowe planety. Premiera już 12.02.2021!

Bilety dostępne w sklepach sieci Empik, Empikbilety.pl i Going!.

Organizator: 

IgloRecords

https://goingapp.pl/baxi

Polska Noc Kabaretowa 2020

Komunikat organizatora ws. zmiany daty koncertu:

„Szanowni Państwo,

z uwagi na panującą sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2, jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu Polskiej Nocy Kabaretowej 2020 zaplanowanej na dzień 06.11.2020r. we Wrocławiu.

Wydarzenie odbędzie się 14 maja 2021 r., o godzinie 20:00.

Zmianie ulega data wydarzenia oraz godzina. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie.

Pozdrawiamy


Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe. Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek!

 

Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

 

Bilety dostępne na stronie eBilet.pl, w kasie Hali Stulecia, a także w salonach Media Markt oraz na stronach kabaretowebilety.pl i biletynakabarety.pl.

 

Organizator: 

P.W. LUX Jerzy Grazda Północna 4, Szczecin

koncert@op.pl

www.polskanockabaretowa.pl

Piotr Rubik „Moja Historia”

Koncert przeniesiony na 21.01.2022 r.!

Komunikat organizatora:

Szanowni Państwo,

Bardzo chcielibyśmy Państwa przeprosić, niestety  zaplanowane na jesień 2020 i zimę 2021 roku koncerty Piotra Rubika muszą zostać przełożone z powodu trwającej epidemii COVID-19.

Niestabilna sytuacja epidemiczna, strach nią spowodowany, obostrzenia administracyjne oraz ryzyko, że w związku z coraz większą liczbą zachorowań wydarzenia mogłyby zostać odwołane w trybie natychmiastowym, zmusiły nas do podjęcia tej trudnej decyzji i znalezienia nowych terminów w przyszłym roku.

Nowe daty koncertów to:
01.08.2021 – Ostróda Amfiteatr (koncert przeniesiony z Olsztyna)
21.01.2022 – Wrocław Hala Stulecia
22.01.2022 – Arena Gliwice
29.01.2022 – Arena Suwałki
30.01.2022 – Warszawa COS Torwar
05.02.2022 – Lublin Hala Sportowo-Widowiskowa Globus
06.02.2022 – HSW Częstochowa

Godziny koncertów oraz sale pozostają bez zmian (prócz koncertu w Olsztynie). Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin.

Bardzo dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zdecydują się zachować bilety i spotkacie się z Piotrem Rubikiem w niedalekiej przyszłości. Dzięki temu wspieracie Państwo polskich Artystów, polskie firmy zajmujące się oprawą i techniką sceniczną w tym trudnym dla nasz wszystkich czasie.

W przypadku chęci zwrotu biletów prosimy o złożenie rezygnacji w miejscu zakupu do dnia 31.12.2020. Zwroty pieniędzy, zgodnie z art. 15zp. 1. Ustawy z dnia 31 marca 2020 r. Dz. U. 2020 poz. 568, realizowane będą w przeciągu 180 dni od daty ogłoszenia nowych terminów koncertów.

Dziękujemy Wszystkim Państwu za wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji.”

 


„Moja historia” to wyjątkowe muzyczne spotkanie z Piotrem Rubikiem. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną jego największe przeboje w wykonaniu wybitnych solistów, którzy na estradzie wraz z Piotrem Rubikiem oraz zespołem muzycznym zaprezentują zupełnie nowe, a czasem nieoczekiwane interpretacje znanych utworów.

Co więcej, Piotr Rubik opowie ciekawe i zabawne historie związane z powstawaniem poszczególnych utworów, a nawet wciągnie publiczność do wspólnego śpiewania.

Podczas koncertów na scenie wraz z Piotrem Rubikiem i zespołem muzycznym zaprezentują się cenieni polscy soliści: Agnieszka Przekupień, Marta Moszczyńska, Michał Gasz i Marcin Januszkiewicz oraz Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka

 

Bilety w cenie 99-299 zł dostępne są przez eBilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży (m.in. w Salonach EMPiK, Media Experti Media Markt).

Organizator: 

YEA sp. z o.o.